Reiki terapie

Mohu pomáhat lidem, tak jak to dělám celý svůj život, ale teď zcela jinou formou a dokonce mohu lidem posílat léčivou energii dálkově, ale jen, pokud si to budou přát. Reiki má svá pravidla, která se musí dodržovat, aby vše správně fungovalo.

Vlastním certifikáty: 1. stupeň Reiki, 1. stupeň rozšířený a 2.stupeň Reiki a 2. stupeň rozšířený a 3. stupeň Reiki Mám schopnost a mohu provádět terapii Reiki, posílat energii Reiki dálkově. Nejedná se o klasickou terapii, jde o působení energií Reiki na energetická centra člověka – na čakry, energetické dráhy a podobně. Po dobu terapie je klient oblečený, pohodlně leží na zádech a snaží se uvolnit. Cílem terapie je doručit tělu životodárnou univerzální energii Reiki a povzbudit organismus k samoléčbě a spontánní regeneraci.  Účinky Reiki terapie na uvolnění vnitřního napětí, stresu z práce nebo nadmíry povinností a celkového psychického osvěžení je okamžité. Reiki předána zasvěceným terapeutem nemůže nikdy uškodit ani ublížit. Ovšem existují lidé, kteří tuto schopnost mají také, ale protože nejsou zasvěceni a neví jak Reiki používat správně, mohou neodborným předáním energie ublížit. Proto se svěřujte do rukou jen lidem, kteří mají Certifikát a prošli odborným kurzem.

Pokud máte problémy s otěhotněním, doporučuji pravidelně využívat terapii Reiki u obou párů, nebo u jednoho, pokud není druhý partner alternativním metodám otevřen.

Příznivé účinky terapie Reiki:

– odpočinek a uvolnění stresu všedního dne

– regenerace a posílení imunity

podpora samoléčivých procesů těla (léčí vztahy, zlomené srdce, hojí traumatické vzpomínky a zážitky, léčí minulost, utváří důvěru v život, harmonizuje čakry, odstraňuje pocity viny a strachu

– obnova fyzických a duševních sil

– povolení zablokované energie

Pokud budete mít o terapii Reiki zájem, ozvěte se nebo mi napište. Základní Reiki terapie trvá minimálně 30 minut, rozšířená pak okolo hodiny. Na terapii je dobré preventivně přijít jednou za 4 – 6 týdnů, při konkrétních potížích docházejí klienti zpočátku jednou nebo dvakrát za 14 dní, dokud se jejich stav nestabilizuje.

Reiki neléčí: AIDS, rakovinu, alergie, závislosti, otravu těžkými kovy, poškozené orgány.

Reiki je učení o energiích, o věcech kolem nás, o tom jak si sami můžeme pomáhat, ale také druhým. Reiki je cesta nikdy nekončícího vzdělání a poznávání, vrací nás k naší podstatě bytí.

Jsem napojena na vesmírnou energii, je to velký dar, který naprosto pozitivně změnil můj život. Reiki je dar od Boha, Vesmíru člověku. Reiki je univerzální léčivá energie. Každý z nás tuto léčivou energii v sobě má od narození, ale protože jsme ji neuměli využívat, zavřeli jsme si k Reiki cestu ve svém těle. A jen povolaný mistr Reiki nám zase může pomoci tuto cestu v sobě samých otevřít. Reiki odblokovala mé bloky a já tak mohu pomáhat pomocí energie Reiki zase odblokovat bloky jiným lidem. Reiki je druh alternativní medicíny, Reiki je životní styl.

Ten, kdo má zájem o Reiki, podstoupí tzv. aktivaci, zasvěcení. V našich poměrech slovo „zasvěcení“ vzbuzuje u spousty lidí negativní pocit. Spousta lidí si totiž slovo spojuje s náboženstvím nebo s něčím tajemným. Je to přežitek minulé doby, jsou to předsudky, lidé byli zastrašování a omezování. Tímto zasvěcením se aktivuje energetický kanál, energie proudí silněji a rychleji a tělo dotyčného se začíná čistit. Čistí jak tělo fyzické, tak i všechna těla duševní (éterické, astrální, emocionální) Při práci s Reiki existují jen tři pravidla: požádat, dělat vše s tím nejlepším úmyslem a poděkovat. Nejsou tu žádní strašáci (peklo, ďábel).

Pět základních principů Reiki:

  1. Právě dnes se nerozčiluji
  2. Právě dnes si nedělám starosti
  3. Právě dnes žiji poctivě a čestně
  4. Právě dnes jsem milá na všechny bytosti
  5. právě dnes jsem vděčná za všechny milosti

Historie Reiki je stará několik tisíc let a pravděpodobně ji znali a využívali i Buddha a Ježíš. Je to životodárná energie a je jen na nás, zda se jí naučíme používat a zda ji chceme používat. Tato síla uvolňuje duševní blokády, které bývají často příčinou našich neduhů. Nečekejme zázraky, ale nechejme Reiki, aby nám pomáhala.

 

Kontakt:

Telefon: +420 723934403

E-mail:  oravova@post.cz

WEB:     www.septanidovrby.cz

skype:   raduse@septanidovrby.cz