Dobré rady pro partnerské vztahy.

Milé dívky, ženy, muži,

připravila jsem si pro Vás okénko rad a odpovědí na téma partnerské vztahy. Je to věčné téma, protože stále něco řešíme v partnerství a manželství, hledáme odpovědi ať už partnera máme, nemáme, čekáme na novou lásku, anebo jsme čerstvě po rozchodu. Nasbíralo se mi spousta otázek, dotazů a snad na této stránce či v bloku najde zrovna tu správnou odpověď nebo radu.

Do života nám přicházejí lidé, kteří již tím, že je potkáváme, nám v životě vyvolávají situace, které jsou pro nás také učební látka. Určitý druh vztahu máme s každým, s kým přijdeme do styku. Podle toho, co se potřebujeme naučit a co máme zvládnout, podle toho nám do života přicházejí lidé. Každý člověk, který nám vstoupí do života, nám přináší nějaké téma. Kohokoliv potkáte a zdrží se ve vašem životě nějakou dobu, tak zkuste přemýšlet, co vám tento člověk ukazuje.

Prožili jste nějaký silný vztah, který už není? Dokážete si zhodnotit co vám přinesl a co vám vzal? Nepřemýšlejte o tom druhém, přemýšlejte o sobě!

Dřív než začnu odpovídat, je důležité vědět kdo je osudový partner, karmický partner a partner duše.

OSUDOVÝ PARTNER

Osudový partner je člověk velmi zásadní pro náš život. Potkáváme ho proto, abychom založili rodinu, zplodili děti a posunuli naši rodovou linii dále. Takového člověka většinou potkáváme v první polovině našeho života. Někteří dříve a někteří později. Doba se mění a věkové hranice se posunují. Osudový partner změní náš život, začneme s ním budovat nový domov. Někdy děti nepřijdou, ale jsou důležitým tématem. S osudovým partnerem se sžíváme, s jeho rodinou, s jeho přáteli, začneme přebírat jeho energie a on přebírá naše energie. Takový člověk vstoupí do našeho života a přinese nám důležitá životní témata. Začínáme se vzájemně energeticky prolínat a jsme tímto ovlivněni celý život. Je jedno, jestli je svazek uzavřený sňatkem nebo lidé jen tak spolu žijí. Osudový partner nemusí být jen jeden. Může jich být více. Vždy ale s takovým člověkem budujete a řešíte výchovu dětí, anebo budujete domov, někdo firmu. U šťastnějších párů, kterým vztahy vydrží do konce života, se osudový partner může prolínat i s tématem partnera duše, anebo karmického partnera.

KARMICKÝ PARTNER

Karmický partner je člověk, který nemusí být opačného pohlaví, ale často to tak bývá. Většinou máte nějak propojenou Černou Lunu nebo je partnerova Černá Luna ve znamení, kde stojí vaše Slunce, anebo je jeho Slunce tam, kde vy máte Černou Lunu. Karmický partner vám přináší do života téma, které mohou zvýraznit vaše slabé a stinné stránky. Může vás táhnout dolů, anebo naopak vás může hodně posunout. karmický partner se může vyklubat i z osudového partnera. Vždy přináší do života kontroverzní téma. Může to být například partner, vedoucí, kamarád nebo někdo z okolí.

DUCHOVNÍ PARTNER

Duchovní partnerství, setkání dvou duší, které spolu prožily již více životů, může probíhat různě a mezi různými lidmi. Mezi mužem a ženou. V oblasti tvorby. Přátelství, které posunuje. Vztah rodič dítě. Duchovní přátelství posunuje člověka a umožňuje mu růst. Může se stát, že duchovní partneři plní tuto roli určité období a potom odejdou. Odejdou buď úplně, anebo se vrátí později, nebo setkávání nebude tak časté. Duchovní partneři se dokonale znají a často jeden bez druhého chřadnou. A také na sebe myslí, i když se nevidí. Někteří lidé jej nemusí potkat vůbec a někteří jej potkají i vícekrát. Někteří jej minou, protože na setkání nejsou připraveni.

Partnerský vztah musí mít dobré základy
Láska je jako stavba, bude vás stát mnoho úsilí a práce a nikdy nebude zcela dokončena“.

1. Buďte upřímní a mluvte vždy pravdu

2. Tolerance je základ

3. Komunikujte spolu

4. Důvěřujte si

5. Mějte společné aktivity

6. Pěstujte doma harmonii

7. Uspořádejte si finance  

8. Pečujte o svůj vzhled  

9. Sexuální souhra

10. Domácí ústava a metoda 3x a dost

Dávání dárků prohlubuje vztah

Aby bylo manželství úspěšné, měli bychom dávat dárky bezpodmínečně

Svého partnera podvědomě vnímáme jako toho, kdo se o nás stará, a tak od něj očekáváme, že bude vždy přesně vědět, co chceme. V zásadě od partnera požadujeme, aby nám četl myšlenky!

Projevy náklonosti by měly být nahodilé, měly by plnit všechny partnerovy potřeby a touhy. Když přijdete domů, třeští vám hlava a máte chuť na něco sladkého, určitě vás povzbudí vůně právě upečeného koláče a zjištění, že se vám už napouští vana.

Jak zjistíte po čem váš partner touží? Stačí ho přeci poslouchat! Ale některé způsoby naslouchání jsou lepší než jiné, zlepšete komunikaci ve svém vztahu.

KOMUNIKUJTE S PARTNEREM, VZÁJEMNĚ SE DOTÝKEJTE, OBJÍMEJTE SE!!!

Projevte partnerovi lásku dotekem. Držte se za ruce, líbejte se, objímejte se a milujte se. Taková gesta se do každodenního života vnesou velmi snadno: stačí jen partnera chytit za ruku v kině nebo na procházce. Můžete také svou druhou polovičku obejmout či políbit před lidmi. Bude se pak cítit ještě výjimečněji.

Když jste si blízcí, můžete se vzájemně dotýkat na neprozkoumaných místech a říci si o zpětnou vazbu, abyste věděli, co je vašemu partnerovi příjemné. Pokud chcete být trochu kreativnější, zkuste se naučit masírovat nebo si přečíst něco o sexuálních technikách.

Je také velmi důležité pracovat na tom, jak intenzivní či silné doteky naplní citovou nádrž lásky vašeho partnera. Měňte intenzitu dotyku. Experimentujte. A samozřejmě jen vy a váš partner určuje, jaké dotyky jsou přijatelné.

Kontakt:

E-mail:  oravova@post.cz

WEB:     www.septanidovrby.cz

skype:   raduse@septanidovrby.cz