Numerologický kalendář

Numerologický kalendář

Abychom dokázali vnímat svůj život, abychom jsme se naučili pracovat s každým jednotlivým dnem, abychom viděli jak velmi prakticky numerologie funguje, doporučuji vám numerologický kalendář. Nejde o to, že by vám měl určovat váš životní směr. Jde o to, že vám naopak ukáže, jak si můžete události správně načasovat. Naučíte se být ve správnou dobu na správném místě, a to je opravdu důležité. Navíc si více začnete všímat svého života. Věřte mi, mám to vyzkoušené a opravdu to funguje. Numerologický kalendář se vypočítává z data narození a současného roku, vypočteme osobní měsíc, osobní den. Po sčítání se vše sčítá na jednomístné číslo 1 až 9. Současný rok je od data narozenin do dalších vašich narozenin. A pak už můžete zažívat každý den jako báječný, uvidíte jak vás to začne bavit vybírat si oblečení podle numerologického kalendáře, každá barva i každý den mají totiž svoji energii. Doporučuji Vám psát si deník, aby jste zjistili jak váš život podle numerologického kalendáře skvěle ubíhá a co můžete ještě vylepšit.

Pokud máte zájem o numerologický kalendář šitý na míru, napište mi, ráda vám ho vyrobím a zašlu. Roční numerologický kalendář stojí 300,- Kč a k němu dostane i písemný výklad podle osobních roků 1 – 9, jestli by jste chtěli jen určité měsíce, na ceně se dohodneme.

Raduše

oravova@post.cz

viz ukázka

 

1 osobní den – energie, aktivita, čas nových začátků

Hned ráno upřete zrak na numerologický kalendář, bude se na vás usmívat č. 1 a dnes vám vládne červená barva. Oblečte si tedy něco červeného. Může to být třeba jen nějaký doplněk a vrhněte se do energie dnešního dne.

Dnešek je o aktivitě. V ten den je třeba brzo vstávat a jednat. Začněte něco nového, novou aktivitu. Je to den velmi energetický. V tento den dělejte to, co chcete a hlavně buďte nezávislí. Začněte něco nového, nějakou činnost. Jděte na nová místa, poznávejte nové lidi, vyzkoušejte nové myšlenky, začněte novou práci, buďte aktivní. Je to den vhodný pro pracovní setkání a pracovní kontakty. Můžete potkat lidi, kteří vám v životě pomohou posunout se dál. Věřte si a jednejte. Buďte originální a tvůrčí. Mějte ambice. Poznejte svoji sílu. Buďte odvážní. Hledejte nové. Je to den plný začátků. Zapisujte si také veškeré svoje nové myšlenky a nápady. Nezapomeňte, že kolem vás je všude spousta nových možností a že je na Vás, co si vyberete na své cestě za sebeuplatněním a štěstím. Všímejte si nových nápadů a toho, co vás zaujme. Dobrý nápad je k nezaplacení. A nezapomeňte si po celý den opakovat afirmaci vhodnou pro dnešní den.

AFIRMACE daného dne

MILUJI SVŮJ ÚSPĚCH A PRACUJI NA SVÉM RŮSTU. VYUŽÍVÁM NOVÉ MOŽNOSTI, KTERÉ MI ŽIVOT NABÍZÍ. RADUJI SE ZE SVÝCH SCHOPNOSTÍ, PROTOŽE VÍM, ŽE JSEM VÝBORNÁ A VELICE SCHOPNÁ. PŘICHÁZÍ NOVÉ ZAČÁTKY. JSEM AKTIVNÍ A ROSTU.

DĚKUJI ZA TENTO DEN.

Nalepte si na stůl vlastnoručně vymalovanou červenou mandalu. Pro získání energie se dívejte do červené barvy. Oblečte se do červené barvy. Stačí třeba jen červený doplněk. Jezte jídlo, které je červené. Máte červené svíce?

 

2 osobní den – spolupráce, duchovno, mateřství, láska, rodina

Hned ráno upřete zrak na numerologický kalendář, bude se na vás usmívat č. 2 a dnes vám vládne oranžová barva. Oblečte si tedy něco oranžového. Může to být třeba jen nějaký doplněk a vrhněte se do energie dnešního dne.

Včerejšek byl plný začátků. Dnešek je vhodný spíše na přemýšlení a plánování. Dnešní den byste si měli udělat čas sami na sebe. Zavolejte a ozvěte se těm, na kterých vám záleží. Je to den komunikace. Den jako stvořený pro předtuchy a intuice. Vnímejte sny a nápady. Dnes se můžete opřít o svou duši. Je vhodné si užívat situace, kdy máte sami na sebe čas. Pomáhejte druhým, pomáhejte svoji radou. To, co ze sebe vydáváte, vrátí se vám zpět.

Jste stvořeni pro spolupráci. Shromažďujeme všechno, co budete v budoucnu potřebovat. Dnes je harmonický, chápající, milující, mírumilovný den. Tento den je klidný, vnímejte jeho pozitivní vibrace. Snažte se pochopit pocity lidí, usmívejte se a buďte ohleduplní. Bude vás zaměstnávat téma dítě. Je to snad vaše vnitřní ustrašené dítě?. Harmonie a soulad vás bude provázet během celého dnešního dne. Poděkujte za klid a ponořte se do meditací. Je čas na duchovno, umění a estetiku. Nic zásadního bez řádné kontroly nepodepisujte. Je to den pro lásku. Milujete sami sebe? Dokažte si to. Udělejte pro sebe něco příjemného. Vhodný den pro spojení s anděly.

AFIRMACE daného dne

VĚŘÍM V LÁSKU, VĚŘÍM V LIDI, VĚŘÍM TOMU, ŽE MI ŽIVOT DÁVÁ TO NEJLEPŠÍ A JÁ SE UČÍM. MŮJ ŽIVOT NAPLŇUJE LÁSKA. JÁ JSEM LÁSKA. VÍTÁM LÁSKU DO SVÉHO ŽIVOTA A VÍM, ŽE MŮJ ŽIVOT JE V NAPROSTÉM POŘÁDKU. DĚKUJI ZA ŠTĚSTÍ.