Nabízím

Výklad karet e-mailem

do 2 pracovních dnů od přijetí platby na účet.

Odpověď: na 1 otázku – 200,- Kč, 2 otázky – 400,- Kč, 3 otázky – 600,- Kč

Hodíme se k sobě, miláčku…? Známy český film pro pamětníky, ale stále je dnes aktuální pro partnery, kteří chtějí zjistit, zda se k sobě chodí a zda má cenu do vztahu věnovat svou energii. Prostě zda bude stát za to. Náš osud je vepsán v našem datu narození, nic není náhoda a vše je dané již předem, jen my to nevíme. Numerologie Vám v tom může pomoci, čísla v datu našeho narození jsou kódy k naší duši.

Numerologický písemný výklad pro partnery

základní 

rozšířený 

OSOBNÍ NUMEROLOGICKÝ VÝKLAD

V životě se může všechno změnit, ale datum našeho narození je neměnné! Všechna čísla data narození vydávají svědectví o specifických vlohách a nadáních, s nimiž jsme přišli na svět. Numerologie dává každému číslu individuální hodnotu, vlastní emoční sílu a energii, čímž nám pomáhá s odpovědí na otázku: „Proč jsme takoví, jací jsme?“ Datum narození vás informuje o tom, jaká čísla na vás působí a s jakými vibracemi můžete pracovat. A vše začíná okamžikem, kdy se člověk narodí. I rodiče by měli vědět, jaké možnosti dostaly jejich děti do vínku. Dítě by se mělo vyvíjet podle svých životních plánů a ne podle plánů svých rodičů. Pokud máte zájem o to, aby vaše dítě šlo tou správnou cestou, napište mi, ráda vám zpracuji životní etapy vašeho dítěte.

základní 

rozšířený 

pro děti 

Numerologické rozbory posílám e-mailem po zaplacení částky na účet, který vám zašlu. Pokud nemáte možnost si numerologický rozbor vytisknout sami, zašlu vám jej vytištěný poštou doporučeně za příplatek ve výši 100,- Kč.

Numerologický kalendář – viz ukázka v záložce R. okénko na hlavní straně

Pokud máte zájem o numerologický kalendář šitý na míru, napište mi, ráda vám ho vyrobím a zašlu. Roční numerologický kalendář stojí 300,- Kč a k němu dostane i písemný výklad. Pokud máte zájem jen o určité měsíce do konce roku, na ceně se dohodneme. A proč je numerologický kalendář důležitý? Právě proto, abyste věděli, kdy je ten správný čas být na správném místě.

Numerologický kalendář zasílám e-mailem po zaplacení částky na účet, který vám zašlu. Pokud nemáte možnost si numerologický kalendář vytisknout sami, zašlu vám jej vytištěný poštou doporučeně. Poštovné 75,- Kč.

Roční výklad – osobní a vztahový tarot

Chcete vědět jaký je váš vztah s partnerem v letošním roce, jaký důvod mělo vaše první setkání? Jaký je Váš vztah na pracovišti s kolegou či kolegyní? Věřte, že nic není náhoda.

Osobní tarot – výklad na celý rok po jednotlivých měsících pro danou osobu pouze s jejím souhlasem.

Napište mi. K tomuto výkladu je třeba doložit datum narození osob, kterých se výklad týká.

Osobní a vztahový tarot posílám e-mailem po zaplacení částky na účet, který vám zašlu. Pokud nemáte možnost si numerologický a tarotový rozbor vytisknout sami, zašlu vám jej vytištěný poštou doporučeně. Poštovné 75,- Kč.

Kontakt:

Telefon: +420 723934403

E-mail:  raduse@septanidovrby.cz

WEB:     www.septanidovrby.cz