Nabízím

Máte pocit, že Vám osud není příliš nakloněn,

hvězdy Vám nepřejí a vytáhli jste si zrovna ten den špatnou kartu, ocitli jste se v tzv. začarovaném kruhu?
Můžete se svěřit a zašeptat své trápení do vrby, vypsat se ze svého nitra, ulevit své bolavé duši.

Vrba Raduše  má svoji schránku, kde mi

můžete napsat na email:

raduse@septanidovrby.cz

Záleží jen na Vás, zda Vám bude stačit, abych Vám jen naslouchala,
a  nebo  společnými silami můžeme hledat řešení Vašeho  trápení.

Ráda Vám odpovím.
Ze své vlastní zkušenosti vím, jak pomáhá vypsat se ze svého trápení,
proto volím tuto formu komunikace.

Numerologický písemný výklad

Vaše datum narození – klíč ke zdraví a k nalezení smyslu a radosti ze života.

V životě se může všechno změnit, ale datum našeho narození je neměnné! Všechna čísla data narození vydávají svědectví o specifických vlohách a nadáních, s nimiž jsme přišli na svět. Každá kombinace zprostředkovává jedinečný obraz člověka v jeho celistvosti a otevírá nám nové způsoby jak vidět sebe sama a lidi kolem nás. Toto vědění v průběhu staletí již leckomu pomohlo lépe odhadnout jeho nadání a schopnosti a odhodlat se k velkým i malým životním změnám. Numerologie dává každému číslu individuální hodnotu, vlastní emoční sílu a energii, čímž nám pomáhá s odpovědí na otázku: „Proč jsme takoví, jací jsme?“ Datum narození vás informuje o tom, jaká čísla na vás působí a s jakými vibracemi můžete pracovat. A vše začíná okamžikem, kdy se člověk narodí. I rodiče by měli vědět, jaké možnosti dostaly jejich děti do vínku. Dítě by se mělo vyvíjet podle svých životních plánů a ne podle plánů svých rodičů. Pokud máte zájem o to, aby vaše dítě šlo tou správnou cestou, napište mi, ráda vám zpracuji životní etapy vašeho dítěte.

Numerologické rozbory posílám e-mailem po zaplacení částky na účet, který vám zašlu. Pokud nemáte možnost si numerologický rozbor vytisknout sami, zašlu vám jej vytištěný poštou doporučeně.

– konzultace po skype: možno z celé republiky                         raduse@septanidovrby.cz

Numerologický kalendář – viz ukázka v záložce R. okénko na hlavní straně

Pokud máte zájem o numerologický kalendář šitý na míru, napište mi, ráda vám ho vyrobím a zašlu. Roční numerologický kalendář stojí 300,- Kč a k němu dostane i písemný výklad. Pokud máte zájem jen o určité měsíce do konce roku, na ceně se dohodneme. A proč je numerologický kalendář důležitý? Právě proto, abyste věděli, kdy je ten správný čas být na správném místě.

Numerologický kalendář zasílám e-mailem po zaplacení částky na účet, který vám zašlu. Pokud nemáte možnost si numerologický kalendář vytisknout sami, zašlu vám jej vytištěný poštou doporučeně.

Roční výklad – osobní a vztahový tarot

Chcete vědět jaký je váš vztah s partnerem v letošním roce, jaký důvod mělo vaše první setkání? Jaký je Váš vztah na pracovišti s kolegou či kolegyní? Věřte, že nic není náhoda.

Osobní tarot – výklad na celý rok po jednotlivých měsících pro danou osobu pouze s jejím souhlasem.

Napište mi. K tomuto výkladu je třeba doložit datum narození osob, kterých se výklad týká.

Osobní a vztahový tarot posílám e-mailem po zaplacení částky na účet, který vám zašlu. Pokud nemáte možnost si numerologický a tarotový rozbor vytisknout sami, zašlu vám jej vytištěný poštou doporučeně.

Kontakt:

Telefon: +420 723934403

E-mail:  oravova@post.cz

WEB:     www.septanidovrby.cz

skype:   raduse@septanidovrby.cz