Služby

Máte pocit, že Vám osud není příliš nakloněn,

hvězdy Vám nepřejí a vytáhli jste si zrovna ten den špatnou kartu, ocitli jste se v tzv. začarovaném kruhu?
Můžete se svěřit a zašeptat své trápení do vrby, vypsat se ze svého nitra,

ulevit své bolavé duši.

Vrba Raduše  má svoji schránku, kde mi

můžete napsat na email:

raduse@septanidovrby.cz

Záleží jen na Vás, zda Vám bude stačit, abych Vám jen naslouchala,
a  nebo  společnými silami můžeme hledat řešení Vašeho  trápení.

Ráda Vám odpovím.
Ze své vlastní zkušenosti vím, jak pomáhá vypsat se ze svého trápení,
proto volím tuto formu komunikace.

Nabízím:

Řešení karmických bloků (i na dálku) formou LSVJ, SRT – technika komunikace s Vyšším Já


Numerologický písemný výklad

Vaše datum narození – klíč ke zdraví a k nalezení smyslu a radosti ze života.

V životě se může všechno změnit, ale datum našeho narození je neměnné! Všechna čísla data narození vydávají svědectví o specifických vlohách a nadáních, s nimiž jsme přišli na svět. Každá kombinace zprostředkovává jedinečný obraz člověka v jeho celistvosti a otevírá nám nové způsoby jak vidět sebe sama a lidi kolem nás. Toto vědění v průběhu staletí již leckomu pomohlo lépe odhadnout jeho nadání a schopnosti a odhodlat se k velkým i malým životním změnám. Numerologie dává každému číslu individuální hodnotu, vlastní emoční sílu a energii, čímž nám pomáhá s odpovědí na otázku: „Proč jsme takoví, jací jsme?“ Datum narození vás informuje o tom, jaká čísla na vás působí a s jakými vibracemi můžete pracovat. A vše začíná okamžikem, kdy se člověk narodí. I rodiče by měli vědět, jaké možnosti dostaly jejich děti do vínku. Dítě by se mělo vyvíjet podle svých životních plánů a ne podle plánů svých rodičů. Pokud máte zájem o to, aby vaše dítě šlo tou správnou cestou, napište mi, ráda vám zpracuji životní etapy vašeho dítěte.

Numerologické rozbory posílám e-mailem po zaplacení částky na účet, který vám zašlu. Pokud nemáte možnost si numerologický rozbor vytisknout sami, zašlu vám jej vytištěný poštou doporučeně.

– konzultace po skype: možno z celé republiky raduse@septanidovrby.cz

Numerologický kalendář viz ukázka v záložce R. okénko na hlavní straně

Pokud máte zájem o numerologický kalendář šitý na míru, napište mi, ráda vám ho vyrobím a zašlu. Roční numerologický kalendář stojí 300,- Kč a k němu dostane i písemný výklad. Pokud máte zájem jen o určité měsíce do konce roku, na ceně se dohodneme.                    A proč je numerologický kalendář důležitý? Právě proto, abyste věděli, kdy je ten správný čas být na správném místě.

Numerologický kalendář zasílám e-mailem po zaplacení částky na účet, který vám zašlu. Pokud nemáte možnost si numerologický kalendář vytisknout sami, zašlu vám jej vytištěný poštou doporučeně.

Výklad – osobní a vztahový tarot

Chcete vědět jaký je váš vztah s partnerem v letošním roce, jaký důvod mělo vaše první setkání? Jaký je Váš vztah na pracovišti s kolegou či kolegyní? Věřte, že nic není náhoda.

Napište mi. K tomuto výkladu je třeba doložit datum narození osob, kterých se výklad týká.

Osobní a vztahový tarot posílám e-mailem po zaplacení částky na účet, který vám zašlu. Pokud nemáte možnost si numerologický rozbor vytisknout sami, zašlu vám jej vytištěný poštou doporučeně.

Terapie, která léčí – REIKI a Shamballa

Pokud budete mít o zájem o terapii Reiki , ozvěte se nebo mi napište. Základní Reiki terapie trvá minimálně 30 minut, rozšířená pak okolo hodiny. Na terapii REIKI je dobré preventivně přijít jednou za 4 – 6 týdnů, při konkrétních potížích docházejí klienti zpočátku jednou nebo dvakrát za 14 dní, dokud se jejich stav nestabilizuje, možno i dálkově v klidu vašeho domova. Více informací najdete v záložce – R. okénko

Reiki předaná zasvěceným terapeutem, nemůže nikdy uškodit ani ublížit.

Shamballa je silnější léčebný systém.

Léčením pomocí Shambally dochází k procesu hlubokého vyčištění podvědomí a současně fyzického těla, odstraňují se bloky a nemoci na všech úrovních, léčí se bolavá místa na psychické a fyzické úrovni. Celkově se zvyšuje vibrace a posiluje se životní energie.Terapie trvá 30 minut, možno i dálkově. Shamballou  lze léčit i zvířata a rostliny, jak osobně, tak i dálkově. Pomocí Shambally mohu čistit místnosti od negativní energie.

Nabízím kurzy, přednášky a semináře o sebepoznání

 

Témata:

  1. Barvy jako zrcadlo duše

– jaké barvy máme ve svém datu narození

– co na nás prozradí čakry

– Newtonův barevný kotouč

– Kvinten kolor test

2.Láska, skutečný okamžik a odpuštění

3.Kosmickými zákony, co by měl každý vědět, jaké je naše životní číslo, jaký je náš životní cíl.

4.Jak si vytvořit pozitivní, obrannou a léčivou energii

5. Kurz sebepoznání pomocí mandaly

 

Kontakt:

Telefon: +420 723934403

E-mail:  oravova@post.cz

WEB:     www.septanidovrby.cz

skype:   raduse@septanidovrby.cz