8. 8. 2021 – novoluní ve Lvu

V tomto novoluní se řeší Láska. Láska partnerská a láska k dětem. Naučte se komunikovat se svým vnitřním dítětem. Pokud máte krásný partnerský vztah, tak dnes je ten správný čas, za to vše poděkovat. Pokud nemáte dobrý partnerský vztah sepište si jak byste ho chtěl(a) změnit.

Afirmace pro své vnitřní dítě:

  • Poznávám své „vnitřní dítě“ a integruji ho do svého života – Objímám své “vnitřní dítě“ – Akceptuji své „vnitřní dítě“ takové, jaké je – Děkuji svému „vnitřnímu dítěti“ a přeji mu, aby se mu dobře dařilo, bylo šťastné, plné optimismu a spokojené.

LÁSKA

Ze všech divů, jež nám život na této zemi nabízí, není nic mocnějšího než láska. Láska obdařuje život smyslem. Láska kouzlí a čaruje. Přináší světlo tam, kde panovala temnota a naději tam, kde vládlo zoufalství. Je vaším největším učitelem a vaším stálým požehnáním. Láska je síla mnohem mocnější než kterákoli jiná. Je neviditelná – nemůžete ji spatřit ani zaměřit, a přesto je natolik mocná, že vás dokáže změnit během okamžiku a nabídnout vám víc radosti než jakékoli hmotné statky. Jakmile vám láska jednou patří, nikdo vám ji nemůže odejmout. Jenom vy ji dokážete uhasit, je-li to vašim přáním.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *