Královny svého života aneb dobré rady pro partnerské vztahy

Milé ženy, dívky, jste připravené na lásku? Pokud ne, je třeba jít lásce naproti a věřit tomu, že ta pravá láska opravdu existuje. Nebojte se začít nový vztah, všechno má svůj čas a čas také všechny rány zahojí. Každý z nás prožije bolest, ale tím svět nekončí, život jde dál. Věřte sami sobě. Po ukončeném vztahu nespěchejte, neutíkejte rovnýma nohama do dalšího vztahu, dejte si čas na sebe, hýčkejte se. Vyrazte s kámoškami do cukrárny, do vinárny, ale taky do přírody, na výlety. Prostě žijte, nikdy nevíte, kde novou lásku potkáte, třeba to bude už konečně ta pravá. Staňte se královnou svého života!

Potkali jste se na sociální síti, v seznamce, či osobně? Nespěchejte, pište si jako kamarádi, smějte se, bavte se, ale pokud vám muž začne psát o sexu a vyptávat se na vaše intimní věci, věřte není to ten pravý, ten vás chce jen do postele a na nezávazný sex, či vztah. Pokud po vás muž bude chtít kontakt, dejte mu ho, ale vy hned neodepisujte, počkejte až vás osloví muž první. Pokud vás osloví, hned neodepisujte, kliďánko si dejte kafíčko, relax ve vaně a odepište tak jakoby nic až za 2 hodiny, nechejte se dobývat, Jste přece královna! Když vám muž začne říkat hned jak se prvně potkáte, že se do vás zamiloval, začněte se smát, že tomu moc nevěříte, až vám to dokáže, vaši lásku si musí získat. Muž by měl pro ženu, kterou miluje vyšlapat boty, měl by vám kupovat květiny, pozvat vás do kina, na večeři, na výlety. Jen tak se více poznáte a zjistíte, jestli je to ten pravý, pozorný, milující muž. První milování ve vztahu by mělo být až za 4 měsíce, až opravdu zjistíte, že muž o vás opravdu stojí. Jste přeci královna!

Největší chyba, kterou ženy ve vztahu děláte je, že po třetím rande nebo i prvním, jdete s mužem hned do postele, protože se bojíte, že vás muž nechá. Chyba, pokud to uděláte, opravdu vás muž nechá, nebude si vás vážit. Buďte zásadové! Pokud vás muž nechá v restauraci zaplatit večeři, není to galantní muž, je to muž, který se nechává živit. Pokud vám bude muž líčit jak je finančně zničený, to není muž pro vás, chce vás jen finančně zneužít. Bacha na to.

Milé královny, napište mi vaše zkušenosti s muži, co se vám osvěčilo?

Těším se na Vaše odpovědi

Raduše

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *