Dobré rady pro partnerské vztahy.

Téma partnerské vztahy je věčné, stále se něco děje v partnerských vztazích. Ať už partnera máme, nemáme, toužíme po něm nebo jsme o partnera přišli, rozešli jsme se. Důležitá pro partnerský vztah je LÁSKA. Láska je věčná, bez lásky se nedá žít, a pokud se láska v partnerském vztahu vytrácí a má smysl ještě bojovat, je třeba opět zažehnout plamínek lásky. Pokud už láska v partnerském vztahu vyhasla nebo lásku opětuje jen jeden partner, nezůstávejte v takovém vztahu. Je čas zvednou kotvy a vydat se na další plavbu životem, aby vaše energie mohla proudit tím správným směrem, opět za láskou. Láska je všude kolem nás, má mnoho podob, a pokud najdeme lásku k sobě, bude se nám lehčeji žít.

Partnery potkáváme proto, abychom si splnili poslání své duše a máme zažít určité zkušenosti, ať už se nám to líbí nebo ne, prostě jsou osudoví partneři, karmičtí partneři a partner duše.

Tito partneři nás mají něco naučit a posunout nás dál……

Fajn řeknete si, jenže co děti, které se narodí do vztahu? Většina žen pak kvůli dětem v partnerství trpí, jen, aby byly děti zaopatřené, jen už si neuvědomují, že pokud vztah nefunguje, děti to vidí, cítí a odráží se to na jejich chování.

Děti jsou samostatné jedinečné bytosti tak jako my, mají své životní úkoly a samy si zvolily své rodiče, protože si musí v životě projít dobrým i zlým. Děti, pokud se partneři slušně rozejdou a nadále fungují, jako rodiče, nestrádají, zvyknou si na novou situaci a jsou pak i schopni přijmout do svého života i další partnery svých rodičů.

Raduše

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *