Vítej na světě

Tak už je to tady, vnučka Z. je na světě. Narodila se ve znamení Váh
a všichni mají radost, hlavně maminka a tatínek, také všechny babičky a prababičky a dědečkové a pradědové, panečku, jak tak koukám, má početnou rodinu.
Copak hezkého asi daly děvčátku sudičky do vínku?
Dá se to zjistit z pohledu numerologa, neboť datum narození je jediná naše neměnná jistota. A víte, že jsme si všichni, než jsme se narodili, vybrali své rodiče sami? A také si volíme přesné datum svého narození, ať už jsme se narodili „ v termínu“, opožděně nebo předčasně. Rovněž si i volíme lekce, které se máme v životě naučit.
Vnučka Z. má životní číslo 1 což znamená co jí dává první sudička do vínku.
Bude mít sklon k vůdcovství, bude mít i odvahu a inspiraci, také bude aktivní a tvůrčí, bude dávat přednost individuálnímu úspěchu, bude mít schopnost se prosadit s vlastní iniciativou a vůli uspět. Někdy dosáhne slávy nebo společenského postavení. Měla by si dát pozor na nadřazenost a tvrdohlavost, osobní váhavost a obtíže v hledání vlastní cesty.

Podle druhé sudičky a dne narození bude vnučka Z. reagovat na situace nejdříve rozumově, bude mít odpovědnost, to znamená, že bude vyvážená, zdatná, moudrá a silný člověk.
Bude to silná osobnost s pronikavou inteligencí, nepokojnou myslí a analytickými schopnostmi, ovšem může se také projevovat náladovostí, žárlivostí, hněvem.

A podle třetí sudičky a měsíce narození bude potřebovat určitou samostatnost a volnost. Bude chtít všude hrát první roli a díky své ctižádostivosti se bude snažit dosáhnout špičky.
K ničemu se nenechá donutit a ráda bude jednat podle svého a může být náladová.

Nu jak vidno maminka a tatínek to s dcerkou Z. nebudou mít vůbec jednoduché, ale věřím, že jí dají hodně lásky a budou trpěliví.
A já babička se těším až trošku vnučka Z. povyroste a budeme moci společně provádět lumpárny, toulat se po lese a malovat mandaly.

Pokud Vás zaujal numerologický rozbor, můžete mi napsat na adresu:
raduse@septanidovrby.cz, budu se těšit.

Raduše

2 thoughts on “Vítej na světě”

  1. Moc hezké. Jak tak koukám, začíná Tě to nejen bavit, ale i čím dál tím více jít. Bravo!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *