Základem poslání každého člověka je láska

Všimli jste si, že v poslední době se nám láska někam vytrácí?

Lidé jsou k sobě chladní, bezohlední a někteří z nás se dokáží mít rádi jen přes internet či SMS v mobilu. Chybí vám osobní kontakt, pohlazení, objímání a chtěli byste opět zažívat pocit, že vás má opravdu někdo rád a dovede svoje city dát najevo. Kdy jste naposledy dostali například srdce z pouti „Z lásky“ či něžnou kytičku? A komu jste z lásky darovali také něco Vy?

Čím to je, že na takové milé věci zapomínáte?

Je to tím, že vaši vitalitu a sebedůvěru ovlivňují negace a strach, velice vám ubližují.

Nejlepší pro vás v tuto chvíli, je být sám se sebou, s rodinou, s blízkými a nepřipouštět k sobě negativní informace.

K tomu, abychom jste to všechno zvládli, potřebujete určitou sílu, bez síly se nedá kvalitně žít. Někde jste ji zapomněli a já Vám mohu pomoci, abyste se mohli se svoji silou opět spojit, pokud o to požádáte.

Pojďte, budeme společně hledat smysl života.

Smysl života je pro každého z nás nesmírně důležitý. Když se budeme smyslem života zabývat, uzdravíme svůj život po všech stránkách. Dokonce se tím zlepší i naše finanční situace.

Když ovšem na svém poslání nezapracujeme, máme neustále jakýsi vnitřní pocit strachu, protože podvědomě tušíme, že o něco přicházíme. To vede často k závislostem a nezdravému jednání.

Než jste se narodili, připravili jste si spolu se svými anděly životní poslání, které bude druhým ku prospěchu a vám přináší pocit naplnění. Tento úkol vám také zaručuje duchovní růst a ujištění, že se vám dostane naprosté podpory při jeho plnění.

Základem poslání každého člověka je láska. V podstatě jsme tady všichni proto, abychom se tuto silnou emoci naučili, zapamatovali si ji a předávali dál. Každý skutek, který vykonáme, je projevem lásky nebo strachu.

Když si zvolíme cestu lásky, duchovně rosteme, pomáháme druhým a vyrovnáváme svou karmu. Tato cesta, ale není lehká a obstojí v ní jen Ti,

kteří se budou snažit zdolávat překážky a budou trpěliví.

Už tím, že se rozhodnete udělat změnu ve svém životě, děláte první krok.

A druhým krokem je to, že se začnete mít rádi. Nebojte, vše se dá zvládnout, jen se nesmíte vzdát, když si hned nebudete vědět rady. Vždycky se dá najít řešení.

                                                                                                                                 Raduše

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *