Podzimní kouzlo aromaterapie

Podzimní kouzlo aromaterapie.

Možná se mi budete smát, ale právě teď mě přilákalo kouzlo aromaterapie.

Asi proto, že mám teď v práci těžší období a přemýšlela jsem jak uklidnit své myšlenky a celé tělo, abych se uvolnila. A jak se říká, nic není náhoda, věci se dějí přesně tak, jak člověk potřebuje. Náhodně jsem narazila na značku BEWIT a přitáhly mě jejich produkty.

Dnes již sedím spokojeně v kanceláři a hned z rána než nastane denní cvrkot jsem si zapnula difuzér a  dala si aroma esenciální olej Prána. Působením může podpořit váš pocit svěžesti, síly, energie, nadšení a radosti ze života, pěkně 2 hodinky jsem si to nastavila.  Prána tedy představuje životní energii, kterou potřebuje každý živý organismus, aby byl schopen fungovat. Difuzér se krásně barví do různých barev, tak jako podzimní listí a mám podzimní pohodičku. Ráda bych si to vyzkoušela i doma, nevím, co na to řekne partner, který na takové idylky není, ale kdo ví, třeba se mu to taky zalíbí a můžeme relaxovat spolu, dám pak vědět J) vyzkouším hned o víkendu.

Přichystala jsem si snídani, mám úsměv na tváří a pozoruji, jak vychází pára a vše kolem mě voní směsí nádherných bylin, je jich hodně,  například Eukalyptus, Máta, Cedr, Bazalka, Hřebíček, Citron, Pomeranč, kadidlo, Smrk, Myrha hmmmm, den začal krásně.

Velmi doporučuji a pak mi můžete napsat jaké pocity jste měli třeba Vy.

Raduše

https://bewit.love/produkt/aroma-difuzer-favorit-red-orange-5ml/?i=pmhea25gg

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *