Perfém pro znamení BERAN

Milí Berani, nebojte nezapomněla jsem na Vás, budete kralovat až do 20. dubna. Doporučuji Vám pro Vaše znamení ŽENSKÝ ROLL-ON OLEJOVÝ PARFÉM. Pokud jste se narodili se sluncem v ohnivém Beranu, bude pro vás vhodné pochopit a integrovat hodnoty protilehlého znamení vzdušných Vah. https://bewit.love/produkt/bewit-woman-aries/?i=pmhea25gg Základem parfému je frakcionovaný kokosový olej, ideální nosič pro esenciální koktejl namíchaný přesně pro vaše znamení. Baleno v 15 ml lahvičce z nádherného hnědého lesklého skla, roll-on skleněné kuličky a víčka ve zlaté barvě.

BERAN (21. BŘEZNA – 20. DUBNA)Beran je prvním znamením zvěrokruhu, znamením nových počátků. Je to znamení ohnivé (vládnou mu mars a pluto) a proto Berani často překypují nadšením a tvůrčí energií. Berani bývají soutěživí, průbojní a ambiciózní, pokud se pro něco nadchnou. Snaží se být první a nejlepší, bývají svou povahou vůdci. Berani bývají obdarováni silnou vůlí, vysokou sebedůvěru a mívají velkou schopnost seberegenerace. V životě se prosazují akcí. Bývají spontánní a bezstarostní.Ke stinným stránkám patří nerozvážnost, zbytečné riskování, přeceňování sil, provokace, neochota zastavovat se na své cestě, rozvážit, uvážit, zamyslet se, vybíjení energie nesmyslným, destruktivním způsobem. Berani často odmítají uznat porážku. Neradi dělají kompromisy a to někdy vede ke zbytečným konfliktům. Někdy bývají netrpěliví. Jejich impulsivnost a neochota poslouchat rady ostatních je mohou snadno přivést do problémů. Pokud se Beran odhodlá, nebo je životními událostmi nucen změnit postoje, rozhodně mu napomůže postupně přijmout hodnoty protilehlých Vah. K těm náleží rozvaha, schopnost udržovat rovnováhu bytí, harmonii, diplomacii, takt. Váhy inspirují Berany dovedností promýšlet své plány, jednat s rozvahou a v součinnosti s možnostmi druhých, vnímat, jak se mohou jeho silné myšlenky a emoce dotýkat druhých.MottoKaždé sluneční znamení má svého pomyslného protilehlého slunečního partnera. Jakmile si uvědomíme, že naší výzvou je integrovat hodnoty tohoto protilehlého znamení a rozvinout je, začneme vnášet do svých životů více rovnováhy. Začneme postupně lépe chápat sebe sama a stávat se více celistvými. Ukotvuje se harmonie mezi hlavou a srdcem. Začne se více probouzet naše intuice. Uvědomujeme si své vědomí, své vyšší Já, své Nadjá. V našich každodenních myšlenkách a činech se začne projevovat více inteligence a lásky. Projevujeme moudrost. Naplňujeme svůj osud. Necháváme se volně unášet životem. Dokážeme vnímat svou velikost a současně říci: “Buď vůle Tvá.” Uvědomujeme si, že vše začíná i končí v paradoxu. Náš život se stává manifestací Ducha. Vnímáme, že nejlepší radou pro toho, kdo to může pochopit, je být s Tím, setrvávat s Tím

Aktivní

Radka Oravová

12 min  · Sdíleno s: Veřejný

Pečuj o sebe

Péče o sebe zahrnuje také zábavu a legraci! Hraješ si dost? Máš dostatek volného času, nebo máš všechno rozpočítané na minuty? Život je zatraceně rychlý, tak si ho nezapomeň užívat! Hraní nás propojuje s naší dětskou zvídavostí a radostí. Když ti život začne připadat příliš vážný, odlož na chvíli stranou všechny svoje úkoly a povinnosti a vytvoř si prostor pro to, co tě rozradostní. Běž do kina nebo na pyžamovou párty pro dospělé. Nebo se běž zhoupnout na hřiště (houpání rozjařuje, a to v jakémkoliv věku). Dopřej si legraci a žij naplno!

Vůně kávy

Taky máte rádi po ránu vůni čerstvé pomleté pravé „brazilské kávy“? Tato vůně mi připomíná moje dětství, kdy se káva ještě mlela na ručním mlýnku. A pravá zrnková káva se pila v naší rodině vždy odpoledne v sobotu a v neděli přesně v 15 hodin. Samozřejmě ke kávě nesměla chybět výborná mramorová bábovka. Když se čerstvě káva namlela provoněla celou kuchyni a posezení u kávičky bylo vždy harmonické a pohodové. Na chatě o prázdninách jsme vždy v neděli chodili na návštěvu k babičce a dědovi a vidím to jako dnes v té jejich velké kuchyni, sedí děda u kamen na židli a mele kávu.

Dodnes mám vystavený na památku dřevěný mlýnek, který mi tyto nádherné chvíle dětství, a i dospělosti připomíná.  V dnešní době, která je hektická už jsou tyto chvilky vzácné. Většinou vidím mladé lidi popíjet kávu za pochodu v kelímku nebo na benzinových stanicích.  Tuto tradici ještě dodržují naši rodiče, ale i tak jsou ty chvíle vzácné, protože většina seniorů, jak jsem si všimla se navrátila k popíjení melty nebo rozpustné kávy. I já se přiznám, že si ve volných chvílích doma dáváme po práci kávový dýchánek, ale pijeme již rozpustnou kávu ze zdravotních důvodů. Přesto vůni červě pomleté zrnkové kávy miluji a na chvíli se vždy nechám přenést v čase do dětství. Příjemnou vůni pomleté kávy nadechuji vždy když zavítám poblíž Tchiba, tam to opravdu čerstvou kávou zavoní. A s vůni kávy mě přitáhl i Bio kávový olej – Caffee oil na netu, který jsem náhodně objevila, a protože jsem zvídavá a samozřejmě taky chci mít krásnou pleť a upozorňoval mě nadpis :  „Nepostradatelný životabudič, který zanechává pokožku svěží, vypnutou a sametovou.“ Neváhala jsem a koupila jsem si ho. Mohu říci, že jsem velmi spokojená, voní nádherně, přesně jak čerstvě pomletá zrnková káva. Používám ho již druhý měsíc a opravdu se mi zdá, že jsem i omládla, když se na sebe koukám do zrcadla. Milé dámy, není drahý, můžete si ho každá z vás dovolit. Pokud máte zájem, přikládám odkaz, když na něho kliknete, můžete si i poslechnout k Bio kávovému oleji video výklad. Pokud budete mít k odkazu dotazy, ráda Vám je zodpovím a vše vysvětlím.

https://bewit.love/produkt/bio-coffee-oil-50ml/?i=pmhea25gg

Mějte se harmonicky a pohodově

Raduše

Podzimní kouzlo aromaterapie

Podzimní kouzlo aromaterapie.

Možná se mi budete smát, ale právě teď mě přilákalo kouzlo aromaterapie.

Asi proto, že mám teď v práci těžší období a přemýšlela jsem jak uklidnit své myšlenky a celé tělo, abych se uvolnila. A jak se říká, nic není náhoda, věci se dějí přesně tak, jak člověk potřebuje. Náhodně jsem narazila na značku BEWIT a přitáhly mě jejich produkty.

Dnes již sedím spokojeně v kanceláři a hned z rána než nastane denní cvrkot jsem si zapnula difuzér a  dala si aroma esenciální olej Prána. Působením může podpořit váš pocit svěžesti, síly, energie, nadšení a radosti ze života, pěkně 2 hodinky jsem si to nastavila.  Prána tedy představuje životní energii, kterou potřebuje každý živý organismus, aby byl schopen fungovat. Difuzér se krásně barví do různých barev, tak jako podzimní listí a mám podzimní pohodičku. Ráda bych si to vyzkoušela i doma, nevím, co na to řekne partner, který na takové idylky není, ale kdo ví, třeba se mu to taky zalíbí a můžeme relaxovat spolu, dám pak vědět J) vyzkouším hned o víkendu.

Přichystala jsem si snídani, mám úsměv na tváří a pozoruji, jak vychází pára a vše kolem mě voní směsí nádherných bylin, je jich hodně,  například Eukalyptus, Máta, Cedr, Bazalka, Hřebíček, Citron, Pomeranč, kadidlo, Smrk, Myrha hmmmm, den začal krásně.

Velmi doporučuji a pak mi můžete napsat jaké pocity jste měli třeba Vy.

Raduše

https://bewit.love/produkt/aroma-difuzer-favorit-red-orange-5ml/?i=pmhea25gg

Adventní rozjímání

Dnes již máme druhou neděli adventní, zapalujeme druhou svíci a těšíme se až nastane vánoční čas, ustane shon a konečně si po dlouhém roce odpočineme. Snad uvidíme i naše oblíbené pohádky a dají nám klid i média od očkování a coronaviru. Víte, že Corona je značka mexického piva? Taky jsem se podivila a zasmála. Večer nás navštíví Mikuláš, anděl a čert a pokud jsme byli hodní, dostaneme i něco dobrého do punčochy a pokud jsme trochu zlobili i uhlí nás potěší, v kamnech bude hezky hřát. Uhlí už bude vzácnost, pro nás minulost. Prostě časy se mění. Nastává období Vodnáře a to je svoboda, lidičkové nenechejme si svobodu vzít, je pro nás důležitá. Rok 2022 bude pod číslem 6, což je hlavně láska, rodina a na to bychom jsme se měli v prvé řadě zaměřit. Abychom mohli lásku rozdávat, musíme mít rádi nejprve sami sebe.

Touto cestou bych chtěla poděkovat lidem kolem mě, kteří měli pro mě vždy lásku, pochopení a hlavně úsměv. Hlavně je to rodina, životní partner, který má s semnou trpělivost a věřím, že mě stále miluje a já miluji jeho. A mou velkou láskou jsou moje vnučky, které mi prosvětlily život a ukázaly mi, že kdo si hraje nezlobí a ty jejich nápady mají kolikrát cenu zlata. Dále děkuji paní prodavačce v papírnictví, kde se ráda zastavuji na kus řeči, má pro mě vždy úsměv, pozitivní náladu a i když jdu jen kolem vždy na sebe mávneme a víme o sobě. Děkuji i pracovnicím pošty, kde často chodím pro balíky, vždycky mi věnují úsměv a prohodíme pár optimistických slov a pracovnicím Zásilkovny. Jsou to lidé v mém blízkém okruhu a cením si jejich ochoty. No taky kolegyni v práci, od které dostávám životní lekce. A tak to má být. Hlavně je ty lekce správně pochopit :-)). Přeji Vám všem krásné a pohodové svátky vánoční a úspěšný rok 2022 v lásce, harmonii a rovnováze, proto jsme tady na Zemi.

Raduše

Dobré rady pro partnerské vztahy pro podzimní rozjímání

Zatímco můj partner mluví, já si často připravuji odpověď. Z toho vyplývá – pokusím se dívat na něj nově, nechystat si odpověď předem.

Dnes budu upřímná(ý) – Odvážím si říct svému partnerovi v něčem pravdu

Láska se vyjadřuje mimo jiné slovem – Napíšu svému partnerovi pár slov, jimiž mu vyjádřím svou náklonost.

Láska je mi pramenem. – Připomenu si nějaké gesto nebo slovo svého partnera, které mi udělalo dobře a čerpám z něj povzbuzení.

Chovám v srdci vůči svému partnerovi ublíženost nebo dokonce pomstychtivost? – Budu se snažit odpustit a odplácet zlo dobrem.

Chtít naslouchat svému partnerovi, i když to vyžaduje čas. – Vlídně ho vyslechnu a vynasnažím se ho pochopit.

Přeji Vám krásné podzimní dny plné romantiky, lásky, harmonie a pohlazení.

Raduše

Stačí se jen dobře dívat a vnímat přírodu

Nastal podzim a jako když mág mávne kouzelnou hůlkou, příroda se krásně zabarvila do žluto červeno hnědé barvy. Taky cítíte tu vůni podzimu? Stačí se jen dobře dívat a vnímat, hlavně na jižní Moravě, kde jsem teď strávila víkend. Naši předci byli chytří a zanechali nám nádherné dary. Stačí jít jen na procházku přírodou a na každém kousku cestičky najdete dar. Ať už jsou to ořechy, které právě teď dozrávají a padají na zem nebo kaštany, které ráda sbírám jen tak do kapsy na „šoulání“, jsou uklidňující a dodávají energii. Ořechy posbíráme do košíčku a až se zima zeptá, budou se hodit na vánoční cukroví. Popojdeme kousek dál a hups, málem mi na hlavu spadla hruška, to bude prima kompotek. Procházíme se a kocháme se podzimními květy na louce, sluníčko svítí a vytáhlo ještě na posledy motýly, kteří se snaží posbírat tu dobrotu z lučních květů než udeří ranní mrazík. V dáli se na mě smějí červená jablíčka, jsou právě tak akorát k nakousnutí, i vosy kolem krouží a láká je omamná vůně. Kousek dál jsou švestky, posbírám pár na koláč. Vracíme se z procházky a máme plný košík té krásné úrody, kterou nám předci zanechali. A stačí jen tak málo, vysázet stromky podél cest. V městě takové krásné podzimní toulání nezažijete. Nevím jestli znáte dřínky nebo oskoruše, ale vše v přírodě roste, stačí se jen dívat a nasávat tu atmosféru podzimu. Co jsme si domů v košíčku přinesli, zpracujeme, usušíme, naděláme kompotu, sirupu a hlavně, vše je to bio, přímo z přírody.

Děkuji Ti matko Zemi a matko Přírodo za ty krásné dary.

Raduše

Rady pro partnerské vztahy

Jestliže někoho miluji, neznamená to, že ho mohu vlastnit. Proto se zeptám svého partnera, v čem se se mnou necítí svobodný!

Mého partnera mohou zraňovat některá má slova nebo gesta. Proto ho požádám, aby mě na ně upozorňoval, a pomohl mi tak zbavit se svých zlozvyků!

Chovám v srdci vůči svému partnerovi ublíženost nebo dokonce pomstychtivost? Proto se budu snažit odpustit a odplácet zlo dobrem!

Chci naslouchat svému partnerovi, i když to vyžaduje čas. Proto ho vlídně vyslechnu a vynasnažím se ho pochopit!

Láska se vyjadřuje mimo jiné slovem. Proto napíšu svému partnerovi pár slov, jimiž mu vyjádřím svou náklonost!

Vážení, tak by měl vypadat láskyplný vztah dvou lidí, kteří se mají skutečně rádi a umí si vážit Lásky.

Přeji Vám krásné letní dny plné romantiky, lásky, harmonie a pohlazení.

Raduše

8. 8. 2021 – novoluní ve Lvu

V tomto novoluní se řeší Láska. Láska partnerská a láska k dětem. Naučte se komunikovat se svým vnitřním dítětem. Pokud máte krásný partnerský vztah, tak dnes je ten správný čas, za to vše poděkovat. Pokud nemáte dobrý partnerský vztah sepište si jak byste ho chtěl(a) změnit.

Afirmace pro své vnitřní dítě:

  • Poznávám své „vnitřní dítě“ a integruji ho do svého života – Objímám své “vnitřní dítě“ – Akceptuji své „vnitřní dítě“ takové, jaké je – Děkuji svému „vnitřnímu dítěti“ a přeji mu, aby se mu dobře dařilo, bylo šťastné, plné optimismu a spokojené.

LÁSKA

Ze všech divů, jež nám život na této zemi nabízí, není nic mocnějšího než láska. Láska obdařuje život smyslem. Láska kouzlí a čaruje. Přináší světlo tam, kde panovala temnota a naději tam, kde vládlo zoufalství. Je vaším největším učitelem a vaším stálým požehnáním. Láska je síla mnohem mocnější než kterákoli jiná. Je neviditelná – nemůžete ji spatřit ani zaměřit, a přesto je natolik mocná, že vás dokáže změnit během okamžiku a nabídnout vám víc radosti než jakékoli hmotné statky. Jakmile vám láska jednou patří, nikdo vám ji nemůže odejmout. Jenom vy ji dokážete uhasit, je-li to vašim přáním.

Královny svého života aneb dobré rady pro partnerské vztahy

Milé ženy, dívky, jste připravené na lásku? Pokud ne, je třeba jít lásce naproti a věřit tomu, že ta pravá láska opravdu existuje. Nebojte se začít nový vztah, všechno má svůj čas a čas také všechny rány zahojí. Každý z nás prožije bolest, ale tím svět nekončí, život jde dál. Věřte sami sobě. Po ukončeném vztahu nespěchejte, neutíkejte rovnýma nohama do dalšího vztahu, dejte si čas na sebe, hýčkejte se. Vyrazte s kámoškami do cukrárny, do vinárny, ale taky do přírody, na výlety. Prostě žijte, nikdy nevíte, kde novou lásku potkáte, třeba to bude už konečně ta pravá. Staňte se královnou svého života!

Potkali jste se na sociální síti, v seznamce, či osobně? Nespěchejte, pište si jako kamarádi, smějte se, bavte se, ale pokud vám muž začne psát o sexu a vyptávat se na vaše intimní věci, věřte není to ten pravý, ten vás chce jen do postele a na nezávazný sex, či vztah. Pokud po vás muž bude chtít kontakt, dejte mu ho, ale vy hned neodepisujte, počkejte až vás osloví muž první. Pokud vás osloví, hned neodepisujte, kliďánko si dejte kafíčko, relax ve vaně a odepište tak jakoby nic až za 2 hodiny, nechejte se dobývat, Jste přece královna! Když vám muž začne říkat hned jak se prvně potkáte, že se do vás zamiloval, začněte se smát, že tomu moc nevěříte, až vám to dokáže, vaši lásku si musí získat. Muž by měl pro ženu, kterou miluje vyšlapat boty, měl by vám kupovat květiny, pozvat vás do kina, na večeři, na výlety. Jen tak se více poznáte a zjistíte, jestli je to ten pravý, pozorný, milující muž. První milování ve vztahu by mělo být až za 4 měsíce, až opravdu zjistíte, že muž o vás opravdu stojí. Jste přeci královna!

Největší chyba, kterou ženy ve vztahu děláte je, že po třetím rande nebo i prvním, jdete s mužem hned do postele, protože se bojíte, že vás muž nechá. Chyba, pokud to uděláte, opravdu vás muž nechá, nebude si vás vážit. Buďte zásadové! Pokud vás muž nechá v restauraci zaplatit večeři, není to galantní muž, je to muž, který se nechává živit. Pokud vám bude muž líčit jak je finančně zničený, to není muž pro vás, chce vás jen finančně zneužít. Bacha na to.

Milé královny, napište mi vaše zkušenosti s muži, co se vám osvěčilo?

Těším se na Vaše odpovědi

Raduše

Dobré rady pro partnerské vztahy.

Téma partnerské vztahy je věčné, stále se něco děje v partnerských vztazích. Ať už partnera máme, nemáme, toužíme po něm nebo jsme o partnera přišli, rozešli jsme se. Důležitá pro partnerský vztah je LÁSKA. Láska je věčná, bez lásky se nedá žít, a pokud se láska v partnerském vztahu vytrácí a má smysl ještě bojovat, je třeba opět zažehnout plamínek lásky. Pokud už láska v partnerském vztahu vyhasla nebo lásku opětuje jen jeden partner, nezůstávejte v takovém vztahu. Je čas zvednou kotvy a vydat se na další plavbu životem, aby vaše energie mohla proudit tím správným směrem, opět za láskou. Láska je všude kolem nás, má mnoho podob, a pokud najdeme lásku k sobě, bude se nám lehčeji žít.

Partnery potkáváme proto, abychom si splnili poslání své duše a máme zažít určité zkušenosti, ať už se nám to líbí nebo ne, prostě jsou osudoví partneři, karmičtí partneři a partner duše.

Tito partneři nás mají něco naučit a posunout nás dál……

Fajn řeknete si, jenže co děti, které se narodí do vztahu? Většina žen pak kvůli dětem v partnerství trpí, jen, aby byly děti zaopatřené, jen už si neuvědomují, že pokud vztah nefunguje, děti to vidí, cítí a odráží se to na jejich chování.

Děti jsou samostatné jedinečné bytosti tak jako my, mají své životní úkoly a samy si zvolily své rodiče, protože si musí v životě projít dobrým i zlým. Děti, pokud se partneři slušně rozejdou a nadále fungují, jako rodiče, nestrádají, zvyknou si na novou situaci a jsou pak i schopni přijmout do svého života i další partnery svých rodičů.

Raduše