Numeroskop 2018

NUMEROSKOP 2018 – Věštby podle magických čísel

Pokud chcete znát své životní číslo, stačí mi poslat vaše datum narození

na adresu: raduse@septanidovrby.cz

ráda vám životní číslo vypočítám a zašlu zpět na vaši adresu.

Rok 2018 je součtem čísel 2+0+1+8 = 11 = 1+1 = 2

Z pohledu běžné numerologie je číslo 2 číslem zvýšené intuice, mimosmyslového vnímání a také partnerství. Toto číslo přichází však prostřednictvím čísla 11, což značí dva jednotlivce, kteří pouze ve výjimečných případech a většinou pod tíží osudu dojdou až k osvícenému mistrovství splynutí dvou vesmírů v jeden celek. Dvojité nejtěžší zkoušky, kdy každá bytost bude zakoušet dilema mezi partnerskou umírněností a vyvážeností a osobní perspektivou ve vidině finančních zisků. Ti, kteří dostatečně pokročili, budou odměněni dokonalým partnerem pro život a finanční odměnu. Přichází rok osudových začátků a také velkých konců.       Vztahy s partnery se prověří.

ŽIVOTNÍ ČÍSLO 1

Rok 2018 je velmi zásadním rokem vašeho nového života!

Přinese vám nečekané a nové příležitosti, ale i rizika. Nespoutaná energie roku vás bude nabíjet a budete prožívat opojnou svobodu a hojnost. Vaše sebevědomí bude značně posíleno a nebudete se bát otevřít nová zákoutí!

Jednička je pro vás motorem celého života. Jste rádi první ve frontě na cokoli, jako první máte svatbu, první se rozvádíte, první máte děti, vnuky, prostě pořád první mezi všemi. Také i první bojovníci, které první zklamání zatvrdí jednou pro vždy. Rok 2018 těm, kteří jsou narozeni v měsících 1, 2, 3, 7, 8, 9, 10,11,12, do života přinese pěkný vítr. Nebudete to svěží vánek, ale vichřice, jež řádně vyzkouší, co je pevné a co je třeba odvát do říše zapomnění. Je dobré před tím, než tento rok převezme svou vládu, nastavit sami sobě pravidla, která nepřekročíte. Zdánlivě bezedná energie, která se vás dotkne v roce 2018, přinese mnohé příležitosti, ale stejně tak hluboká rizika.

V roce 2018 vás čeká karmická lekce nebo učitel, jehož poznáte podle narození nebo životního čísla 2, 11, 20 nebo 29. Je lhostejné, zdali o svém úkolu budete vědět, nebo nikoli. Zcela jistě vás hluboce zasáhne setkání s ním. Váš vesmírný učitel je na cestě, pokud jste připraveni ho přijmout, a nikdy od vás nebude žádat to, co byste cítili jako újmu v budoucnu. Empatie a schopnost vcítit se do druhých je váš úkol pro tento rok.

ŽIVOTNÍ ČÍSLO 2

Rozdávejte kolem sebe lásku. Vše se vám znásobené vrátí!

Celý rok pocítíte upřený zrak osudu, který vás ihned odmění, anebo pokárá za váš vztah k druhým. Vašim úkolem pro tento rok je rozdávat nesobeckou lásku. Odměnu pak dostanete jiným způsobem a budete sami překvapeni!

Dvojka vás provází životem skrze nekonečné vrcholky a údolí emocí. Co by to bylo za život bez smíchu a slz? Dokážete se radovat s druhými, ale také sdílet jejich smutek. Váš život je rámován neutuchajícím zájmem o druhé a zejména partnera. Je pro vás těžké představit si, že to někdo prožívá jinak. V roce 2018 využijte leden, který vám dodá sebevědomí, a připravte se na možný uplakaný únor, který vás přinutí si vše v březnu vyříkat. Pokud potřebujete učinit závažnější rozhodnutí, březen je správný měsíc. A přestože vám vaši snahu mnozí nebudou opětovat tak, jak byste očekávali, odměnu dostanete jiným způsobem. Budete překvapeni. Pokud budete mít pocit, že si někdo nezaslouží vaše pochopení, ponechte to tento rok na osudu. Pouze tak bude pracovat ve váš prospěch.

Rok 2018 vám dá příležitost předat svou energii a zasáhnout do života druhých. Máte opatrovat, dodávat sebevědomí a podporovat druhé. Druhého února budete mít otevřen silný karmický kanál. Vnímejte tento den a lidi, které potkáte, i okolnosti, jež vás osloví. Toto bude váš skutečný průvodce rokem 2018. V tento den můžete navázat na jemné předivo zákona příčiny a následku, a pochopit tak i některé zkušenosti z minulých životů.

 

ŽIVOTNÍ ČÍSLO 3

Nenechte se ovládat divokými emocemi. Držte si svůj takt!

Rok 2018 vám dá větší citlivost, abyste lépe pochopili, co všechno prožívají lidem kolem vás. Určitě si v průběhu roku všimnete, že to, co byste jindy řekli klidně naplno, v tomto roce raději taktně spolkněte, s ohledem na ostatní.

Skrz trojku proudí nekonečné přívaly slov, komunikace a verbální upřímnosti. Tento rok otupí vaše hrany a dá vám možnost bezproblémové komunikace s druhými. Budete méně kritičtí a váš zájem o city druhých bude pro vaše okolí překvapením. Vnímejte tento rok jako příležitost ke sledování reakcí druhých na věci, jež zůstanou nevysloveny. Rok následný, tedy 2019, posílí vaši možnou kritičnost, uštěpačnost a „upřímnost“, Pokud se v roce 2018 nenaučíte zacházet se svým obratným jazykem, rok 2019 vám přinese mnohé komplikace. V únoru se nepokoušejte druhým říci, jak dopadne jejich úsilí o cokoli. Budete mít sice zřejmě pravdu, ale nikdo to neocení. 7. dubna a 4. července můžete začít zajímavý a praktický projekt nebo investici, kterou by bylo vhodné do konce července dokončit, jinak do září může skončit v plamenech. Hleďte, aby vaše slova souzněla s vesmírem, ve kterém chcete žít, protože jejich vyslovením jej tvoříte!

ŽIVOTNÍ ČÍSLO 4

Držte se jistot a pomáhejte druhým lidem v jejich růstu!

Rok 2018 je pro vás obzvláště významný. Vybídne vás, abyste vykročili z nejistoty,            již v sobě skrýváte. Ti z vás, kteří se cítí ušlápnuti pod vlivem despotického partnera nebo šéfa, dostanou příležitost tento vztah ukončit.

Zde vás čeká  významné varování: Hlídejte si své hranice. Pokud se tak nestane, stanete se obrazem svého tyrana. Tedy také despotickými a necitelnými bytostmi. Rok 2018 vám dává příležitost se osvobodit. Ale vše je vyvážené a je na vás, zdali vykročíte cestou svobody a rozvinete vše pozitivní, co vám číslo 4 do života přináší. Zapomeňte na dětství, kdy vás zraňoval nedostatek povzbuzení a lásky a opusťte svět vnitřní nepohody. Máte dar poskytnout druhým ochranu, oporu a útěchu v jejich citech, jste přátelští, otevření a neochvějně věrní a oblíbení lidé. Rok 2018 obzvláště vás vyzývá, abyste se soustředili na oporu druhých a pomáhali jim v jejich růstu. Druzí budou oceňovat vaši rozvahu a stejně tak jako spravedlnost, kterou hledáte a nabízíte v mezilidských vztazích. Pokud vám někdo pomůže, nikdy nezapomínejte, a to vám v tomto roce velmi pomůže.

Smyslem a úkolem pro rok 2018 je pochopit prostřednictvím prožitků, že toto je pouze prostředek, a nikoli cíl lidského snažení.

 

ŽIVOTNÍ ČÍSLO 5

Hledejte cestu z problémů srdcem. Je to váš kompas!

Sami sebe dokážete často roztáčet až do neuvěřitelných obrátek. Ty by v roce 2018, zvláště v květnu, mohly být přímo osudové. Názory druhých pro vás budou spíše jen poradním hlasem, nikoli ale důvodem k hledání kompromisu!

Blesk je váš pomalejší bráška, že? Máte mnoho přátel, energie a velkou potřebu nezávislosti. Jste prostě nespoutaný živel. Máte dar uchvátit své okolí a být ozdobou všech akcí, kde se nacházíte! Rádi se učíte nové věci a poznáváte nová místa, k čemuž potřebujete velký osobní prostor. Nic ve vašem životě není stálé a zítra můžete být zastiženi se stejnou pravděpodobností v práci, u Máchova jezera a nebo třeba v Tibetu. Ani vy sami to dnes ještě nevíte.

Tím nejhorším mučením je nuda. Ta vás dovede motivovat k nejztřeštěnějším nápadům       v této galaxii. Od srdečnosti a veselí u vás nebývá daleko k náladovosti a vnitřnímu stresu. Jste velmi pečliví na svůj vzhled a lidé vám často tipují nižší věk. Buďte k sobě i druhým upřímní, protože cena za záludnost a nepravdivá tvrzení by mohla v roce 2018 být příliš vysoká. Letošní rok pro vás bude obzvláště emociálně silný a vášnivý, v pozitivním i negativním slova smyslu. Partnerská nestabilita vám může v jednom případě přinést potřebu vyřešit jednou pro vždy to, co je otevřené, a v druhém do cesty přivést někoho, koho byste rádi potkali.

 

ŽIVOTNÍ ČÍSLO 6

Jste duší romantická bytost, ale propadáte iluzím o lásce!

Rok 2018 vám přinese zásadní změny v rodině, kdy na jedné straně můžete vybudovat kvalitativně nové spojení se svými blízkými za předpokladu, že jim dáte více volnosti a prostoru. Máte příležitost pro pozitivní změny v rodině.

Domov, děti a rodina jsou základní štěstí vašeho života. Máte rádi harmonické vztahy mezi blízkými lidmi a celkově z vás číší příjemná domácí atmosféra. Rodiče pro vás byli velmi důležití a váš život bez dětí by nebyl ten pravý. Jste duší romantická bytost a láska, ale i iluze lásky je pro vás vším. Rozlišujte to! Máte sklon k tomu mít o nějaké kilo navíc, protože jídlo přece k domácí pohodě patří. A pohoda je od slova pohodlí, tedy žádný stres.

V příštím roce můžete vybudovat nový a kvalitní vztah či nové spojení se svými blízkými     za předpokladu, že jim dáte více volnosti a prostoru. Zejména se vyvarujte závislostí         na dětech a partnerovi, která může hraničit až s posedlostí.

Vašim úkolem do roku 2018 je pochopit, že nemůžete splnit všechna přání svých blízkých a jejich životním cílem není naplňovat očekávání vaše. Nezanedbávejte své vlastní potřeby     ve prospěch druhých. Budujte kolem sebe krásno a porozumění a rok 2018 vás odmění.

 

ŽIVOTNÍ ČÍSLO 7

Váš dotek má léčivu moc. Dostane se vám uznání!

Rok 2018 je pro vás důležitým časem velmi hlubokého vnitřního vhledu, kdy budete muset účtovat mezi sebou a těmi druhými. Přijdou osudové zkoušky, které vás tak či onak hluboce zasáhnou a osud bude nedočkavě čekat na vaši reakci!

Velká citlivost na své okolí vám způsobuje přemíru cizí energie, kterou mnohdy nemůžete zpracovat. Zejména ta negativní se ve vás může hromadit a pomalu poškozovat vaše tělo. Nemusíte být nejlepší z nejlepších a udělat za ně všechnu práci. Zejména v měsíci srpnu se vyhýbejte nebezpečným činnostem a neriskujte, následky by mohly být nepříjemné. Pokud jste v minulém roce upřímně pomáhali nebo budovali nějaký projekt či plán a nedostalo se vám uznání, rok 2018 vám přinese zadostiučinění. Kruh energie se uzavře a vrátí se vám minimálně to, co jste věnovali v roce 2017 nezištně a upřímně druhým.

Rozvíjejte své léčivé schopnosti. V létě buďte velmi opatrní na sluníčku, rok 2018 bude totiž ve znamení velkého zatížení sluneční energií a vaše pokožka je velmi citlivá. Zkoumejte různé směry ezoteriky, protože jeden tam čeká na vás. Až jej najdete, přestane se vám hromadit energie ve spodní části těla a zejména v nohou.

ŽIVOTNÍ ČÍSLO 8

Čekejte příval silné energie. Najděte pro ni ten správný cíl!

Rok 2018 znásobí podstatu vás samých. Budete cítit neklid a potřebu uvolnit energii. To co je vaší běžnou součástí, vystoupí na povrch a bude to chtít ven. Bude to rok pravdy o vás samotných. Zapomeňte na staré křivdy a odpusťte.

Velká sebekontrola je vaše tvář, kterou znají lidé kolem vás. Jdete pomalu, ale neochvějně za svým cílem, aniž byste vyčnívali. Prostě si počkáte, vytrváte ve svém úsilí a dříve nebo později se svět otočí vaším směrem. A to je vaše chvíle. Lidé si velmi váží vaší spolehlivosti a příjemného vystupování. Jenom vy víte o své samotě a opuštění, jen málokdo so všimne obětí, které jste připraveni podstoupit pro své ideály. Finanční jistoty jsou pro vás sice důležité, ale nedostáváte se do situací, kdy by vám došly peníze. Naopak vždy se k vám dostanou.

Potřeba uvolnit energii. V roce 2018 budete cítit velký neklid a potřebu uvolnit nadbytečnou energii. Promyslete si vhodný ventil, protože to ve vás bude vřít jako v elektrárně. Ideální je věnovat se nějakému fyzicky náročnému sportu.

Odpuštění je lék. Co by o vás vaše okolí mělo vědět, je to, že nikdy nezapomínáte a v hloubi duše neodpouštíte staré křivdy. A v tom spočívá vaše hlavní karmická cesta. Najít rovnováhu mezi lidmi a vámi. Dokud se nezbavíte nánosů starých nespravedlností a křivd, bude se vaše karmické kolo stále otáčet v nekonečném řetězu příčiny a následku. Osmička je číslem nekonečného koloběhu a opakování a také číslem velké karmy. Vibrace roku 2018 otevře dveře pro karmu spojenou s tímto rokem. tento rok se naučíte odpouštět a respektovat volbu druhých.

 

ŽIVOTNÍ ČÍSLO 9

Nepošlapejte kvůli svým cílům ideály lidí kolem vás.

V roce 2018 na vás čeká životní milník a zásadní posun ve významné části vašeho života. Budete se snažit najít kompromis s někým, s kým to je pro vás velmi obtížné. Pokud se vám to povede, čeká vás odměna. Máte to v rukou!

vaše přímočarost, otevřenost a upřímnost je postrachem každé slabší duše okolo vás. Bohužel stejně tak jako jste otevřeni k ostatním, očekáváte, že i oni jsou otevřeni k vám. Málokdo je s vámi schopen argumentovat, protože váš smysl pro logické vyvozování jsou vaší nejsilnější stránkou. Omyly a chyby druhých vás iritují, a dokonce je občas podezříváte, že to dělají naschvál. Bohužel občas i nad mezilidské vztahy ke svým nejbližším. Lidé, kteří vás neznají, vás mnohdy podcení a jsou zaskočeni, když se jim postavíte v plné síle.

Osud máte ve svých rukou. Čeká vás hlava v oblacích a velké ideály, pro něž jste ochotni zemřít, bývají často nepochopeny. A přitom by stačila jenom trocha uznání, po kterém celou duší toužíte. Vaše pracovitost, ctižádost a vynalézavost jsou pověstné a býváte často oceňováni právě pro tyto vlastnosti. Nenechte se unést svou pýchou. Jste na vrcholu své cesty. Nutí vás to cestovat, poznávat, vzdělávat a prostě vše pochopit a poznat.

Rok 2018 je energetická zásobárna sama o sobě. Pokud nenajdete způsob účinného postupu od nedostatků nebo jen nepochopení druhých, energie roku vás spálí. Tento rok opravdu nechoďte se zápalkami do stohu. V roce 2018 vás z oblasti institucí, úřadů nebo náboženských institucí čeká zkouška. Tentokrát nepodceňte pořádnou přípravu, a jakkoli se situace bude zdát jasná, dvakrát si rozmyslete svou reakci.