Numeroskop 2019

NUMEROSKOP 2019 – Věštby podle magických čísel

Pokud chcete znát své životní číslo, vaši roční vibraci či devítileté vibrační cykly, stačí mi poslat vaše datum narození na adresu: raduse@septanidovrby.cz

ráda vám vše vypočítám a zašlu zpět na vaši adresu, viz služby.

Rok 2019 je pod vládou čísla 3 (součtem čísel 2+0+1+9 = 12 = 1+2 = 3)

Je to číslo komunikace, mluveného slova a schopnosti přenášet obrazy vnitřního světa do svého okolí i poznávání myšlenek těch druhých. Je to také znak manipulátorů, kteří budou vidět více než kdy jindy. Čekají vás nové plány a velký optimismus, jenž vás přinutí hledat  a poznat pravdu. Mnohým z vás se podaří po dlouhé době sdělit svému okolí i nepříjemné věci, které vás již dlouho trápí. Pamatujte však, že je třeba brát ohledy na druhé, a způsobů, jak diskutovat a být „upřímný“ je mnoho. Volte ty, které vám umožní vstoupit i do roku, jenž bude následovat, bez obav z hněvu těch druhých vyvolaného vaší necitlivostí.

OSOBNÍ ROČNÍ VIBRACE (Vypočítává se z data narození, ale místo roku narození  se přidá  rok 2019) např. člověk narozený 28. 1. 1955 má osobní roční vibraci stanovenou takto: 28. 1. 2019 = 23 = 2 + 3 = 5 – osobní vibrační rok

Každý lidský život probíhá v devítiletých cyklech. Jednotlivé cykly, které se střídají stále za sebou, obsahují devět různých osobních ročních vibrací. Jednotlivé osobní roční vibrace trvají vždy dvanáct měsíců, a to přesně od data narození, opět k dalším narozeninám. Po těchto dvanáct měsíců trvá vždy stejný, jedinečný účinek osobní roční vibrace.

Životní cykly by šlo přirovnat k jakési škole, kterou musíme projít, abychom na konci každého cyklu nabyli takové vědomí, které nám umožní postoupit k cyklu dalšímu.

Proč vlastně potřebujete znát číslo svého osobního roku? Je to proto, že když budete připraveni na události, které vám přinese, naučíte se být ve správnou dobu na správném místě. Proč potřebujete být ve správnou dobu na správném místě? Je to proto, že vašim úkolem a potřebou je udělat ze sebe „Šťastného a úspěšného člověka“. Jde o normální stav. Energie každého roku jsou určeny k plnění určitých životních témat. A nezapomeňte si opakovat: „Zdraví, láska, štěstí, hojnost. To je to, proč jsme se, my lidé, narodili a proč stojí za to žít.“   A abychom uměli žít co nejlépe a uměli svůj život správně načasovat, k tomu nám pomáhá právě numerologie.

OSOBNÍ VIBRACE ČÍSLA 1

Do roku 2019 vstoupíte jako vichřice z hor. Kdo chvíli stál, bude stát opodál

Nečekané události a vaše nekonvenční chování vám v tomto roce dají poznat veškeré výšky a hloubky vašeho života. Připněte si pásy, bude to chvílemi velká jízda na ostří nože. Zejména v únoru a listopadu nebudete moci nijak jinak než tlačit na vyřešení nebo posun v rodinných vztazích. Pamatujte, že vždy může vše dopadnout úplně jinak, než byste chtěli, a zákon akce a reakce bude v tomto roce neúprosný. V roce 2019 počkejte s dovolenou až do července. V měsíci červnu máte příležitost vyniknout, ukázat vaše schopnosti a v budoucnu se dočkat zasloužené odměny. Červen je měsíc, kdy budete zářit, i kdybyste v zaměstnání vymysleli jenom směrnici na vaření kávy. V tomto roce máte příležitost získat svobodu, za kterou nemusíte nikomu skládat účty. Pouze sami sobě. Je možné, že v souvislosti s tím, co již nechcete skrývat, se rozhodnete změnit své dlouholeté zaměstnání, což bude v roce 2019 jenom k vašemu prospěchu. Nechcete třeba začít podnikat?

OSOBNÍ VIBRACE ČÍSLA 2

Rok 2019 bude pro vás rok unáhlených konců a nečekaných zvratů.

Budete hledat své věrné posluchače. Bude důležité, abyste měli okolo sebe někoho důvěrného, s kým budete moci otevřeně diskutovat o všech svých projektech a nápadech, které jste započali už v roce 2018. Potřebujete slyšet mnohdy i velmi kritické názory, abyste si vytvořili opravdu pevné základy, které přečkají i roky následující. Před dvěma léty jste zažili poměrně náročné zúčtování jednoho úseku vašeho života, a tak dobře víte, že zdaleka ne všechno ve svém životě byste chtěli opakovat. Zajímejte se především o kritické názory, jež vám pomohou odhalit slabá místa a rizika projektů, které budete v příštích sedmi letech řešit bezmála každý den. Pokud se zajímáte o politické dění, veřejná vystoupení a projevy, tak tento rok vám přinese zajímavý posun a uznání. Nebude pro vás problém nadchnout vaše posluchače a předestřít jim vaši vizi takovým způsobem, který je osloví. Klíčem vašeho úspěchu bude energie, odhodlání a velmi vysoká míra intuice, jež vám umožní oslovit přímo konkrétní publikum. Důležité bude, abyste byli připraveni navázat na velká očekávání, která se vám vašim projevem podaří vyvolat. Vyhněte se však manipulaci a vědomé lži, ke které patří i polopravdy, jež vedou ke zmatení pojmů, názorů a očekávání. V roce 2019 by se vám rozhodně nevyplatily.

 

OSOBNÍ VIBRACE ČÍSLA 3

Uskutečníte něco výstředního, pro co jste dosud neměli odvahu.

Definitivně si v roce 2019 vyrovnáte všechno, co jste si nevyjasnili s vaším předchozím partnerem a co jste v sobě vláčeli jako balvan. Může se jednat o pocity zrady, křivdy, zklamání, které vás již dlouho tížily. Minimálně tento rok vám k tomu dá alespoň dvě příležitosti. Napětí, které ve vás vyvolávaly tyto neuzavřené věci, se konečně vyrovná a přestanete se vnitřně otřásat, kdykoli si na něj vzpomenete. Rok mentální energie ve vašem případě významně posílí obvyklou vibraci čísla tři, jenom pozor, abyste nezanechali stranou vaše blízké členy rodiny. Jakkoliv nesnadné, neuvěřitelné nebo nepravděpodobné projekty a nápady, které už dlouho nosíte v hlavě předestřete odvážně svému okolí. V tomto roce snadno přesvědčíte vaše okolí, aby vás následovalo. Dlouho otálíte v práci s žádostí o místo, které se nedávno uvolnilo? Zkuste to rozhodně v měsíci září. Je velká pravděpodobnost úspěchu, pokud využijete věcnou a obratnou argumentaci, která vám v tomto roce opravdu půjde. Chtěli jste zásadním způsobem přestěhovat nábytek, jenom jste si netroufli to doma navrhnout, a už vůbec ne zkusit prosadit? Zkuste to v září, půjde to velmi snadno, až budete sami překvapeni.

OSOBNÍ VIBRACE ČÍSLA 4

Všechno, co začnete, dokončíte anebo zásadně posunete dále.

Bude pro vás velmi významná viditelně projevená podpora vašich přátel a rodiny. Důležité je, abyste se měli na koho obrátit, promluvit s ním o všech vašich starostech a pochybnostech. Váš mentor vám pomůže usměrnit přemíru energie, která vás ve čtyřkové vibraci očekává. Je pravděpodobné, že se nevyhnete častější výměně názorů v zaměstnání. Důležité je zachovat odstup, jinak se můžete ocitnout uprostřed bitvy, ze které nevzejdou vítězové, ale pouze poražení. Je to rok, kdy se vám žádná práce a úkol nebude zdát dost těžký a ambiciózní. Budete mít mnoho síly a nadšení, ale i mnoho práce, kterou rádi přijmete. Pozor na přepracování. V celém roce buďte dvojnásob opatrní na pomluvy, mohly by vést k velmi nepříjemným důsledkům. Zároveň neposlouchejte „zaručené pravdy“ od druhých a zůstaňte u své nezávislosti a kritického myšlení, které vás v dobrém i ve zlém provází životem. Prostě si ponechejte prostor na přemýšlení a vlastní názor, koneckonců heslo „žít a nechat žít“ je vám vlastní. A rozhodně uslyšíte mnoho věcí, které více než fakta budou charakterizovat snahu dotyčného získat vás a vaši podporu pro vlastní potřebu. Nenechte se využívat ke škodě své i druhých.

 

OSOBNÍ VIBRACE ČÍSLA 5

Když se v tomto roce pro něco rozhodnete, půjdete za svým.

Podaří se vám konečně najíst společnou řeč s mnoha lidmi, se kterými to bylo dříve pro vás zcela nemožné. Změna je hlavně ve vás. Tím, že budete respektovat potřeby a zájmy druhých, začnou i oni respektovat zájmy vaše. Tlak, který jste vyvinuli před rokem, i rozbroje a nedorozumění, která jste vyvolali, dojdou k možnému smírnému řešení. Důležitá v tomto roce bude pro vás svoboda vyjadřování. Potřeba úplně a zcela říci svůj názor a být vyslechnuti. Velmi vám pomůže, když budete mít možnost urovnat si myšlenky někde v soukromí, ideálně v přírodě, kde je vám příjemně. První a důležitý člověk, který vás vždy vyslechne, jste přece vy sami. Řiďte se odvážně heslem, že čím více peněz utratíte, tím více peněz se vám vrátí zpět. Bude to takové vaše malé perpetuum mobile, které vás bude celým rokem 2019 provázet. Samozřejmě nelze na toto nastavení spoléhat absolutně, neboť velkou roli budou hrát i konkrétní dny a měsíce. V jednoduchosti, budete na konci roku velmi příjemně překvapeni, co vše jste si koupili, pořídili, zaplatili, a kolik peněz vám stále ještě v kasičce zbývá. Finančně to pro vás bude mimořádný a velmi dobrý rok. Proto ho využijte k úhradě všech starých dluhů, závazků a jiných nedoplatků. Peníze vám opravdu chybět nebudou.

 

OSOBNÍ VIBRACE ČÍSLA 6

Po náročném minulém roce vás čeká zasloužené vydechnutí.

Je velmi pravděpodobné, že pokud je to pro vás aktuální, tento rok se vám konečně zadaří a v rodině se objeví další vytoužený nový člen. Konkrétně přírůstek v rodině je velmi pravděpodobný, samozřejmě s ohledem na váš rodinný status. Pokud jste již zralejšího věku, počítejte s malými vnoučky. Stejně tak tento rok bude přát všem novým a zcela zásadním partnerským seznámením (zde pozor, mohou být velmi plodná ve všech směrech, tedy pokud to není vaším záměrem, spolehlivá antikoncepce je pro vás nutností). Dále se bude dařit novým, velmi plodným vztahům, případně návratům k minulým vztahům, které byly jen zdánlivě ukončené. Komunikační rok, diskutující šestka v pátém měsíci dohromady dávají velký potenciál také k agresi a projevu síly. Rozhodněte se nezúčastnit. V tomto měsíci vám hrozí výprask, a to nejen verbální. Nechte to být. To je vaše největší zkouška v tomto roce. Ostatně volba je na vás. Vibrace šestky spolu s vibrací roku tři s sebou nese snahu o domluvu, pochopení vnitřní motivace toho druhého a pozitivní, konstruktivní komunikaci. Lidé budou mít snahu  s vámi doslova „domluvit“ spokojenou rodinu a domácnost.

 

OSOBNÍ VIBRACE ČÍSLA 7

Bude to pořádná houpačka horkých emocí, vzestupů a pádů.

Tento rok vám přinese velmi důležité zprávy a takové informace, které se vás hluboce a citelně dotknou. Hluboce znamená v tomto případě, že zcela otřesou vaším dosavadním světem a nebudete chvíli vědět, co máte s tím, co jste se dozvěděli vlastně dělat a jak s tím naložit. Tyto zprávy velmi silně vás nebo blízké osoby zasáhnou. nenechte se ale rozhodit a zhluboka dýchejte. Nic se nejí tak horké, jak to zpočátku vypadá. Důležité je naučit se přijímat věci a situaci takové, jaké jsou a jaké k vám přicházejí, a nevytvářet proti nim zbytečný a vyčerpávající vnitřní odpor. Pamatujte, že vašim úkolem je v této osudové životní zkoušce najít sami sebe a tako svou ztracenou vnitřní rovnováhu a být samozřejmě také jasnou oporou svým blízkým. Abyste zvládli svůj úkol a obstáli, přijde k vám z několika stran naprosto nečekané poznání a informace z oblastí, které vás v minulosti už dlouho zajímaly, ale neměli jste čas a možná i trpělivost ani tu správnou motivaci je studovat nějak hlouběji. Nyní pro vás přichází ten správný čas. Pusťte se do studia astrologie, numerologie, začněte vykládat karty či cokoliv. Na konci tohoto roku tak budete mnohem bohatší o poznání, které jste v minulosti hledali a již jste na to téměř zapomněli.

OSOBNÍ VIBRACE ČÍSLA 8

Kdo je ve vašem okolí ten zlý a kdo hodný? To bude váš úkol.

Těšte se. Budete trávit mnoho času zajímavými rozpravami s duchovními lidmi (pohříchu i těmi, kteří duchovní život pouze předstírají).  Získáte tak od nich potřebný nadhled a pochopení dalšího cyklu vašeho života. V tomto roce také rozhodně pohovořte s odborníky o vašem zdraví. Pokud máte nějaké dlouhodobé problémy, v tomto roce můžete získat nový, nevšední a pro vás inspirující pohled na věc od odborníka, kterého oslovíte. Důležité je, abyste zůstali stále aktivní, proto vím osmička dává tolik energie. Pokud vaše zdraví dlouhodobě stagnuje, najděte si nového odborného specialistu nebo kouče, se kterým konzultujte váš zdravotní stav. Vaše tělesná schránka by měla v roce 2019 zásadně posílit, jenom pro to musíte začít něco dělat. Zažijete zřejmě mnohá a nepříjemná překvapení ve formě malých podvodů, ale hlavně pokusů o to, jak vaši důvěru v hodné lidi využít a také zneužít. Spíše než materiální ztráty utrpíte ztrátu svých iluzí o některých lidech z vašeho okolí. Aspoň se tak zbavíte svých růžových brýlí, které si ještě teď nosíte životem. Cílem je, abyste pochopili, že se musíte o sebe a své okolí začít důsledně zajímat, jinak opět spláčete nad výdělkem. Naivita ve světě karmy není žádná polehčující okolnost. Poučit se ze svých chyb je správná cesta.

 

OSOBNÍ VIBRACE ČÍSLA 9

Budete mít hlavu v oblacích, i chuť vyhledávat dobrodružství.

Znepokojivé zprávy a informace, které k vám budou proudit, budou útočit na samou podstatu vašeho světa, který jste za posledních devět let odbývali. Ve vzduchu je cítit jasná a zásadní změna, jíž se zcela zbytečně a už dlouho obáváte. nečekejte, až si změna najde vás, jděte jí s klidem a odvahou sami naproti. Převezměte odpovědnost za svůj život a uvědomte si, že vývoj je přirozená cesta přechodu člověka z jedné životní etapy do druhé, a sami změnu ve svém životě vyhledejte. Pokud jste byli opravdu pravdiví a upřímní, tak změna proběhne přesně v těchto oblastech vašeho života, které už velmi brzy oceníte. Pokud však necháte změnu bez jakékoli vaší kontroly k vám přijít samotnou, bude váš život drancovat a plenit jako švédské vojsko Prahou. V roce 2019 bude velmi důležité a následně také v dalších letech oceněná vaše odpovědnost za vyřčené závazky a sliby. Slíbili jste někomu něco a pak to nedodrželi? Tak teď se toho nebojte.