Horoskop 2019

Přichází  rok citlivého vepře!

Nejtypičtějším znakem vepře je velká pracovitost, inteligence a dobré srdce.                          Vepř je citlivý tvor, nikdy sám neútočí, vždy raději ustoupí, protože se nerad hádá.            Nelze ho snadno rozzuřit, pokud se to však podaří, dokáže se rozběsnit tak, že nadělá nevídané škody. Vepř má značný smysl pro humor a dokáže se se nakonec  zasmát i sám sobě.

 

Jupiter –  Přináší štěstí
Planeta štěstí Jupiter na své oběžné dráze vychytává velké množství meteoritů a tím snižuje nebezpečí naší kolize s jiným vesmírným objektem. Po celý rok 2019 se bude nacházet ve znamení Střelce, kde je tato planeta ve svém znamení, a tudíž bude mít i štěstí v tomto roce větší sílu. ta znamení, která bude ovlivňovat, se pak budou hřát v blahodárných paprscích velké radosti, štěstí a optimismu.

Na koho si štěstí sedne?

Na prvním místě to budou Střelci. Jak jinak, když je Jupiter jejich velkým ochráncem. Tito zrozenci budou prožívat svůj nejšťastnější rok za posledních 12 let, u nejednoho z nich se tedy může stát i zázrak. Dalšími, kdo se budou vyhřívat na výslunní, budou Lvi a Berani.         I jim bude štěstí přát. A v trochu menší míře zbude také na Váhy a Vodnáře. Rovněž si tento rok z velkého koláče ukousnou. Naopak nepodceňovat nebezpečí by v tomto roce měli Panny, Ryby a Blíženci. U nich bude na místě velká opatrnost, doslova našlapování po špičkách, aby se něco nepokazilo nebo jim nespadlo přímo na hlavu. Od nich se dočasně štěstí odvrátí nebo se věci nepříjemně zabrzdí nebo také na chvíli zkomplikují.

Uran – NeptunPluto
Kvalitu roku ovlivňují také tyto tři pomalé planety. Uran, planeta změn se nachází na začátku Býka. Pro Býky to tedy bude znamená velké změny a neklid. Někteří mohou mít až pocit, že se jim otřásá země pod nohama. A Býci nejistotu nemají v lásce. Mohou být tedy hodně nervózní a podráždění, i když budou tyto změny ve finále příznivé. Uran slibuje pozitivní změny nejen v tomto roce, ale i v následujících letech, Rakům, Pannám, Kozorohům a Rybám. Změny, ale více s dramatickým průběhem pocítí také Lvi, Štíři a Vodnáři. Uran velmi nebezpečně aspektuje citlivý bod naší země na začátku Lva, lze tedy očekávat i narůstající velký neklid mezi lidmi.

Druhou planetou je Neptun v Rybách. Zesiluje věštecké schopnosti, intuici, touhu po všech tajemných věcech, posiluje fantazii a podporuje umění. Výrazně tyt schopnosti zesiluje Rybám, také Rakům, Býkům, Kozorohům a Štírům. naopak velký pozor na růžové brýle a špatný odhad platí u Blíženců, Panen a Střelců. Ti by se mohli dočkat ošklivého rozčarování.

A poslední planeta Pluto je symbolem zrodu a zkázy, je spojována se zásadní přeměnou celé osobnosti. nachází se na konci Kozoroha a působí silně ve spojení s ostatními planetami. Do života nám přináší především zásadní problémy v pracovních záležitostech a ve financích.

 

Saturn – Velký učitel
Velmi nepříjemný společník bývá Saturn pokaždé, když prochází vašim znamením nebo vás ovlivňuje v nepříznivém postavení. Je to ale planeta, které se říká Velký učitel nebo také Boží mlýny. Je to zkrátka vyšší spravedlnost, která si najde každého. Neschováte se, nepodplatíte ji. Najde každou vaši chybu a tu vás donutí napravit, vyvodit z ní důsledky a odpykat si trest. tato planeta nás nutí být lepšími, pracovat na sobě, zbavit se svých zlozvyků. ve znamení Kozoroha, kde se právě nachází, má pořádnou sílu, a tak v tomto roce dojde i na ty, kteří spravedlnosti dosud unikali, a naopak budou náležitě oceněni ti, kdo byli zatím nedoceněni. Saturn přináší nutnost udělat si v životě pořádek a občas si sáhnout až   do rezerv.

V první polovině roku si vás bude štěstíčko samo vyhledávat a bude se vám dařit. Nic neodkládejte až na podzim, problémy řešte raději okamžitě. Rozjeďte se zase na plný plyn a dožeňte své velké ztráty z minulých let. Nenechte si ujít příležitost sáhnout na štěstí. Z románku se vyvinou důležité události a změny směřující k lepšímu životu. Nebojte se vrhat střemhlav do nových aktivit a také sportu. Budete-li se cítit dobře na duši, bude vzkvétat i vaše tělo. Buďte sví, jen takové si vás štěstí najde a všichni vás budou potřebovat. Nebojte se říkat vše, co si myslíte a co byste chtěli.

 

Budete balancovat na rozhraní reality a snu. Osud před vás postaví nové možnosti. Zvlášť příznivé změny čekají mladé Býky, mohou přijít i děti nebo životní dílo. Jděte vstříc všem pozitivním změnám, ať pak nemohou přijít změny nečekané a zlé. Neříkejte si jako výmluvu, že ráno je moudřejší večera, v citech to platit nebude. Ráno může naopak přijít rychlý konec. Snažte se zdravotním problémům předejít a nepodceňovat drobné problémy a signály o případném zdravotním problému. Využijte příznivé konstelace k prosazení svých cílů. Zejména tvrdosti v jednání, kterou vám propůjčí postavení Saturnu s Plutem.

Všechny příznivé změny se budou vyvíjet setrvačností. Neměli byste usnout na vavřínech. Tento rok přinese neviditelné nebezpečí, které vaše jistoty ohrozí. Nenechte se nikým vlákat do nejistých projektů, své zdraví i lásku si hlídejte. Zatněte zuby a nenechte se vyprovokovat ke zbytečným hádkám. Kupte květiny, šampaňské nebo uvařte večeři. Jinak bude zle! Držte své  běsy pevně na uzdě! Pokud jim povolíte uzdu, vyberou si daň. nenechte se vyprovokovat k dětinské nerozvážnosti. Pečlivě zvažujte všechna pro i proti, nenechte se nachytat na hezké řeči a smlouvy podepisujte zásadně s právníkem!

Satur ze znamení Kozoroha přinese nutnost postavit se problémům tváři v tvář a nastolit ve svém životě pořádek. Uran slibuje: konec dobrý – vše dobré! Ať se vám bude dít cokoliv, myslete jen na to, že dobrý konec všechno spraví. Rozhlížejte se dobře. Dopřejte si drobné radosti a nebraňte se flirtování, toho pravého tím neztratíte. Chopte se šancí! Vhodná je jakákoliv změna – to slibuje výborný Uran. Zejména sport vám nabízí možnost příznivého lékařského zákroku. Raci si mohou vyskakovat, mohou i riskovat a vyhrát. Ti starší by měli stáhnout krovky na pohovky a každý den si přispat.

Jupiter vám slibuje velmi úspěšný rok. Těšte se na ukončení starých problémů a na nové šance. Přemýšlejte o změnách, které byste potřebovali. Budete lvem salonů, žijte společenským životem a užívejte si radovánek. Nebojte se riskovat a pokusit se klidně také o nemožné. Žádný vyhlídnutý objekt v tomto roce vám nedokáže říci ne! Bojujte tak, jak se na krále džungle Lva sluší a patří. Náležíte právem mezi nejsilnější znamení, které dokáže udělat i nemožné. Nechte se opečovávat druhými a jen a jen pracujte. Stihnete toho za jediný rok tolik jako jindy za deset let. Využijte přízně osudu.

Neklid bude nutnou součástí vašeho každodenního života. Sny a přání se začnou měnit v realitu, bude třeba jednat a připravit se i na neuvěřitelné. nebojte se přitvrdit v řádu a disciplíně. držte se zásady, že s úsměvem jde všechno líp. Nerozdávejte své sympatie jen tak každému na potkání, přijdete tak o toho pravého. A vy budete zase jen a jen hledat. Musíte na sobě zapracovat! Podívejte se na sebe kritickým okem a začněte vylepšovat – i když to prostě už podle vás nejde. Budete mít nos na investice, nápady vás tento rok neopustí. Neprodávejte hlavně své schopnosti a dovednosti pod cenou!

Tento rok se můžete těšit na drobná překvapení a zajímavé šance. Nečeká vás nic zlomového, zato budete mít spoustu důvodů k malým radostem. Není čas na otálení, řekněte si, že odvážnému štěstí přeje. Držte se optimismu. nenechávejte nic náhodě, vsaďte na svou bojovnost. Právě nyní můžete úspěšně zabojovat tam, kde jste dříve neměli úspěch. Vyskočte  z postele a začněte být aktivní. Pokud to tak nejde, pobývejte co nejvíce v přírodě. A věřte, že se stane zázrak. Mějte oči otevřené a uši nastražené! Štěstí a velká příležitost si vás najdou samy. Vy jen musíte naslouchat, co vám okolí říká.

Neptun v Rybách vám dá do ruky magický štít a Saturn z Kozoroha meč. Budete se mstít těm, kteří vám ublížili, a budete nezranitelní. Buďte přísní, ale spravedliví. Vsaďte na svůj bystrý rozum a dobrou paměť, hlavně si nepouštějte k srdci nenávist. Dejte zcela na svou intuici a na tlukot svého srdce, které vás tento rok povede za tím pravým, co k vám patří. Nebuďte negativní. V tomto roce vám vše půjde snadněji než kdykoliv jindy. Nenechte se také pohltit žárlivostí nebo nenávistí. Nebojte se popustit uzdu své bujné fantazii a hlavně vsadit na svou intuici na peníze. Zkuste i štěstí ve hře či v loterii.

Čeká vás nejšťastnější rok za posledních 12 let! Využijte velké přízně osudu, štěstí vás neopustí a bude vás doprovázet na každém kroku. Nikdy nebudete tak blízko svých cílů jako nyní. Hlavně si nedělejte nepřátele. Buďte zábavní a také vtipní! Pak budete mít každého, na koho ukážete. Nebojte se o svého partnera tvrdě bojovat! Nebojte se  jakékoliv razantní změny – v jídelníčku, v životním stylu. Pozitivní změna může přijít i formou podařené operace. Nic neodkládejte na příště! Ten velký zásadní rok, na který tolik čekáte, přišel právě teď. Nepropásněte tedy ani jediný jeho den!

Tento rok bude přípravou na příští rok, který pro vás bude nejlepším za 12 let. Měli byste proto začít přemýšlet a plánovat, jak vylepšit svůj život. Posilujte svou vůli a nebojte se přijímat i náročné zakázky. Pozor na špatnou náladu. Nesnažte se řešit citové záležitosti, v této oblasti moc nepořídíte. Raději si počkejte na konec roku a hlavně na ten následující. Dostanete šanci, jak si své zdraví vylepšit. Je ale možné, že šance naplno nevyžijete. Aspoň o ní ale chvíli přemýšlejte. Zapněte své mozkové závity, žádný nápad nenechte bez povšimnutí. Tento rok vás osvítí zázračná myšlenka či políbí múza.

Můžete se těšit na fantastický rok. Dostanete nové šance a staré problémy se jako mávnutím proutku dořeší. Budete mít své sny téměř na dosah ruky. Vrátí se vám vaše ztracené sebevědomí a optimismus, který k životu potřebujete. Buďte sebevědomí, neustále příjemně a optimisticky naladěni. Štěstí si vás pak bude hledat samo na každém vašem kroku. Začněte na sobě pracovat, budete plni energie a odvahy se změnit k nepoznání. Nebojte se i odvážných proměn své image. S ničím neváhejte, do všeho se můžete směle hrnout po hlavě! Nenechte si ujít jedinou příležitost, čekají vás jen samé úspěchy!

Hvězdy vám radí: Nenechte se už nikým vláčet a nic si také nenechte vnucovat. Počítejte s každým dnem, šetřete svůj čas a hlavně jednejte a nic neodkládejte. Nenechte se ovládat svými emocemi, držte se rozumu a jistot. Nejednejte zbrkle. Nasaďte neodolatelný úsměv a nenechte se vyprovokovat k podrážděnosti a nervozitě. Situaci byste tím jen zhoršili. Buďte k sobě přísní a nekompromisní. Pracujte na tom, abyste byli lepší, nejenže si tím své zdraví uhájíte, ale naopak ještě získáte. Pokud budete ostražití a nenecháte se do ničeho hned vmanipulovat, žádné problémy se vám na kobylku jen tak nedostanou.