Horoskop 2018

Přichází  rok věrného psa  aneb co přinese rok 2018

Typickým rysem znamení Psa je velká pracovitost, houževnatost, uzavřenost a kritičnost vůči všem a všemu. Za toho, koho má Pes však rád, se dokáže prát a bojovat až do roztrhání těla. Je věrný, čestný, nemá rád pomlouvání, nesnáší intriky a dokáže ocenit čestného nepřítele. Tyto úžasné psí vlastnosti vás budou celým rokem 2018 provázet.

Planety naší soustavy vám odhalí, na co všechno se můžete těšit a na co si naopak dát velký pozor. V roce 2018 se probudí velké emoce. V první polovině roku mohou mít takové výbuchy fatální následky. pozor na žárlivé scény. Druhá polovina roku pak už bude zklidněním. I když city a vášně pojedou dále na maximum, přesto bude všechno končit většinou dobře. Koncem roku 2018 je šance, že se nad problémy povzneseme a všemu se zasmějeme!

Jupiter –  Výborný rok pro rodinu
Štěstím je, že se v dobrém postavení bude nacházet Saturn, který slibuje schopnost rozhodovat se moudře a vyvodit z  událostí správné důsledky. Jupiter ve znamení Štíra, ale přináší velkou ochranu před smrtí a schopnost přizpůsobit se novým podmínkám. Jupiter ve Štíru je velkou nadějí pro ty páry, které se marně snaží o potomka. Toto spojení přináší baby-boom. Lze tedy očekávat zvýšenou porodnost a plodnost i u těch žen, které to už nečekaly. Rok 2018 bude přát ezoterice, duchovnu, nadpřirozeným a i tajemným věcem.

Uran – Spadne Vám kámen ze srdce
V první polovině roku lze očekávat nebezpečnou fázi, kdy se budou někteří z nás řítit hlavou k zemi. Druhá polovina roku bude naopak zhoupnutím se nahoru. Je velkým štěstím, že se ve skvělém aspektu k Uranu bude o celý rok 2018 nacházet Saturn ve znamení Kozoroha. Mnohé z nás ochrání před drtivým dopadnutím na dno. V první půli roku vemte rozum do hrsti. druhá polovina roku pak už bude pro většinu lidí úlevou. Spadne nám kámen ze srdce a konečně si oddychneme.

Saturn – Dočkáte se konečně spravedlnosti
Pro ty z nás, kteří byli nedoceněni nebo jim někdo ubližoval, to znamená, že dostanou svou šanci, jak ukázat konečně své schopnosti, zažijí satisfakci, uvidí, jak byli viníci potrestáni – zkrátka se tito lidé konečně dočkají spravedlnosti. Lze očekávat ukončení dlouhodobých soudních sporů, mnoho z nás se nad sebou zamyslí a najde v sobě sílu na sobě zapracovat. Ti kteří na sobě rádi pracují, se tranzitu této planety bát nemusí. S takto postaveným Saturnem lze dokonce očekávat, že přijdou k rozumu i ti lidé, kteří se chovají běžně naivně nebo pošetile. V první polovině roku bude Saturn držet ochrannou ruku nad nebezpečnou pozicí Jupiteru a Uranu a tím od nás hodně nebezpečného skoro na poslední chvíli odvrátí.

Vsaďte na optimismus a pozitivní přístup. Snažte se rozdávat úsměvy a dobrou náladu kolem sebe. Klidně si naplánujte práci na několika místech. Hravě ji zvládnete a ještě vám zbude čas na přátele. Rozbouřené vody se zklidní. Do života vám vstoupí klid! Buďte velkorysí, ale držte si své obdivovatele od těla. Jinak byste mohli přijít o toho pravého, který vás sleduje zatím z povzdálí. Držte se přísloví, že veselá mysl je půl zdraví. Osud vám bude tento rok nakloněn a s trochou snahy vám dopřeje zdraví celé. Nebojte se pouštět i na velmi tenký led. Také tam, kde si nejste běžně jisti, budete slavit úspěchy. Štěstěna vás ani  na chvíli neopustí.

 

Měli byste přemýšlet, čím byste dokázali předejít možným problémům. Čas bude na rychlé a odvážné činy. Být býkem v koridě se vám tento rok vyplatí. Vsaďte na optimismus a víru ve své schopnosti. Rozpohybujte svůj život, buďte akční a jděte si za svými sny! Nenechte se vyprovokovat k zuřivosti a nevyhýbejte se zodpovědnosti. Řešte vše z očí do očí! Nepropadejte smutkům. Patříte mezi silné a odolné zrozence, nezapomeňte na to ani tento rok. Vsaďte na přednosti Býků: pracovitost a vytrvalost. Přestaňte se bahnit v malém rybníčku a podléhat pohodlíčku. Pro vás se otevírají možnosti vyrazit do světa a polepšit si.

Jeďte podle předem naplánovaného scénáře a pevně se ho držte. Tak se vám bude dařit nejen v práci, ale také ve vztazích. Těšte se naplno z vaší lásky, drobností a příjemně harmonických vztahů. Propusťte uzdu své fantazii. Neulítávejte mimo realitu! Počítejte s neviditelným nepřítelem nebo sokem. Snažte se ukazovat denně, jak jste úžasní a pro partnera nepostradatelní. Nebojte se zákroků a alternativních postupů, jak vaše zdraví vylepšit. Tento rok máte největší šanci úspěšně zasáhnout. Proměníte se v perpetuum mobile. Nechejte se opečovávat druhými. Stihnete toho za jediný rok tolik, jako jindy za deset let.

Vhodný rok bude k tomu úspěšně zapracovat na změně svých špatných návyků. Nesnažte se zbavovat zlozvyků postupně. Musíte se rozhodnout z hodiny na hodinu a začít jiný život jako mávnutím kouzelného proutku. Držte své emoce na uzdě. Uzavřenost vám neprospěje. Obrňte se veselou myslí a humorem. Pamatujte, že tak si svého partnera udržíte, okolí oslníte a soka porazíte. Více než lékaři vám pomůže pobyt v přírodě a dobrá nálada. I když nemáte chuť, je třeba udělat            v mnoha věcech zásadní řez. Můžete plně sešlápnout plyn a vyrazit za svými cíli. Hravě zlikvidujete každou konkurenci, v tomto roce možná i svého šéfa.

Slevte ze svých mocenských ambicí a vsaďte raději na mazanost. Těmito zbraněmi dosáhnete mnohem více s vynaložením minimální snahy. Pohybujte se ve společnosti a seznamujte se s novými lidmi. Věřte ve své schopnosti. Nejednejte ale povýšeně! Nepropadejte panice. Pokud se vám vaše představy o vztahu hroutí, léto bude velkým obratem k lepšímu, vše se v dobré obrátí. Najděte si zdroj dobré nálady. Každý den se snažte navodit si radost ze života, zdravotní problémy pak odezní nebo se zmírní. Nebojte se rizika, Štěstěna bude jednoznačně na vaší straně! Stavte si vysoké cíle, jedině tak získáte to, v co jste nikdy nedoufali.

Práce vám půjde od ruky. Bude vhodná doba požádat o zvýšení platu nebo o lepší pracovní pozici. Dobře se může podařit i rozjet podnikání. Rok přeje odvážným změnám, které si ale nejdříve pečlivě promyslete. Nebojte se bojovat a věřit si. Vsaďte na rozum, ale i intuici! Pokud vám vaše láska nepadne hned k nohám, nezoufejte! Zřejmě to nebude ten pravý, nebo si brzy svou chybu uvědomí. Nebojte se bojovat pohybem, sportem a duševní aktivitou. To vám pomůže více než léky, ležení v posteli a skuhrání na celý svět. Prozíravě šetřete a udělejte si rezervy na nenadále investice. Přinesou sice starosti a zátěž, ale po čase velkou radost a úlevu.

Budete reagovat citlivěji, než bývá vašim zvykem. Můžete dělat z komára velblouda a to se může stát zdrojem nedorozumění. Dávejte si pozor nejen na své činy, ale také na to, co říkáte a slibujete. pozor na velkou kritičnost. Vsaďte na zdravý rozum! Nerozdávejte své sympatie každému, přijdete tak o toho pravého. všichni jsou jen pozlátkem a vy budete zase jen a jen hledat. Vsaďte na svou pevnou vůli a disciplínu, ta vás vyvede ze všech problémů. Nenechte si vzít především naději a víru v dokonalejší Já. Všechny aktivity projednávejte s nějakým dobrým, spolehlivým známým, který se ve vaší práci vyzná. Dejte na jeho rady.

Nenechte si od nikoho mluvit do svých záležitostí. Dejte na svou intuici, která vás vždycky povede správným směrem. Čekejte velmi stabilní a skvělé psychické rozpoložení a tím se zlepší i vaše zdraví. Využijte všech svých šancí. Štěstěna se na vás bude lepit! Budou-li vás odrazovat od záměrů změnit partnera nebo říkat, že jste snad staří na lásku, vysmějte se a jděte si za svým. Nebojte se hledat nové způsoby, jak si život zpestřit. I kdyby to měla být šílená myšlenka, jděte do toho. Budete se cítit skvěle. Zapněte své mozkové závity, žádný nápad nenechejte bez povšimnutí. Osvítí vás zázračná myšlenka nebo vás políbí Múza.

Všechny vaše starosti a problémy zmizí lehce jako mávnutím kouzelného proutku. Pokud jste nezadaní očekávejte příchod toho pravého, pokud váš vztah procházel krizí, pak ji překlenete a začnete znovu. To nejhorší máte za sebou. Připravte se na nové šance! Už nebudete opuštění ani nebudete citově strádat! Od jara se začněte dobře rozhlížet. Ten pravý se určitě objeví. Nebojte se velké fyzické námahy nebo nových sportů. To vám pomůže více než nicnedělání, nebo dokonce polehávání na lůžku. nenechte si pro sebe nic, s čím nesouhlasíte. Nebojte se projevovat, vždy ale s úsměvem, a hlavně buďte neustále aktivní.

Veškeré potíže, které by vám mohly v tomto roce potrápit, budou spíše krátkodobého rázu a budou směřovat k tomu, abyste na sobě zapracovali. Saturn vám slibuje velké změny a odměnu za vaše snahy. Čeká vás velká zkouška. Zjistíte, jaká síla ve vás je! Držte se raději v pozadí, nebojte se, vaše kvality budou i tak oceněny a rozhodně se ani neztrapníte, ani nesednete nikomu na lep. Nenechte se připoutat na gauč k televizi. Bylo by vám ještě hůř. Najděte si nějakou činnost i kdybyste měli třeba cvrnkat kuličky. Držte se v rozhazování při zemi. prověřte všechny smlouvy, i ty staré. Pokud jste se v minulosti nechovali čestně, přijde odplata.

Není doba vhodná k riskantním činům a arogantnímu jednání. Neposlouchejte své „dobré kamarády“ a příbuzné, ale v náročných situacích vsaďte na odborníky. Bez právníka nedělejte rozhodnutí! Neotvírejte snadno srdce. Dejte na svůj šestý smysl! Neříkejte si, že ráno je moudřejší večera v citech to platit nebude. Ráno může naopak přinést konec všech nadějí. Drže se Švejkova přísloví: To chce klid! nenechte se vyprovokovat k rozčílení. Svým klidem dokážete přebít hloupost těch druhých. Nebuďte pesimističtí, ale vrhněte se do všeho po hlavě a s nadšením. Nebojte se říkat lidem do očí, co si opravdu myslíte.

Měli byste popřemýšlet, čím byste dokázali předejít možným problémům. Čas bude na rychlé a odvážné činy. Být dravým žralokem se vám tento rok vyplatí. Vsaďte na optimismus a víru ve své schopnosti! Nenechte si do srdce zasít nereálné představy, držte se logického úsudku a zdravého rozumu. Důvěřujte, ale prověřujte. Nenechte se uchlácholit relativním klidem. Dbejte na prevenci, posilujte svou imunitu a neotálejte s kontrolou lékaře. Nebojte se prosazovat své myšlenky, i kdyby se vám zdály příliš odvážné a kritické. Máte šanci jimi oslnit a hodně tím získat.